• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Eski Bilgisayarın Eğlencesi mi Kaldı?

Yeni bir bilgisayarda en sevdiğiniz oyunlar, televizyon programları, filmler ve müzikler ile daha çok eğlenceyi keşfedeceksiniz

Eski bilgisayarınız uyanana kadar sizin uykunuz mu geliyor?

Televizyon programlarını ve filmleri indirmek izlemekten daha uzun mu sürüyor? Eski bilgisayarınız sizin hızınıza yetişemediği için İnternette en sevdiğiniz aktivitelerin tüm eğlencesi kaçıyor mu? Öyleyse yeni bir bilgisayar alarak bekleme sıkıntınıza son vermenin vakti gelmiş demektir. En yeni Intel® cihazlarında uygun maliyet ve performans eşit öneme sahip, o yüzden yeni bir eğlence deneyimi yalnızca bir adım ötenizde, takın çalıştırın.

Heyecanlanacaksınız. Büyüleneceksiniz.

Yeni bir eğlence deneyimi

Bir televizyon programını internetten izlemek ya da bir oyun avatarının bir komuta yanıt vermesi en son ne zaman çok uzun sürdü? Gerçekçi olalım. Gücünü Intel'den alan bilgisayarlar, en son eğlence, sosyal ağlar ve çevrimiçi oyun talepleri göz önünde bulundurularak geliştirildi. Sonuç mu? Artık sevdiğiniz şeyleri yapmaya daha çok zaman harcarken onları beklemeye daha az zaman harcıyorsunuz.

Neler kaçırdığınızı görün.

Eğlenmeniz için her şey hazır

Eski bilgisayarınızın ağır kanlılığı yüzünden yaratıcı fikirlerinize odaklanamıyor musunuz? Gücünü Intel'den alan bir bilgisayar sayesinde iş ile eğlence arasındaki farkı göreceksiniz. Gelişmiş görsel grafiklerden dokunmatik ekran teknolojisine1 her şey daha yüksek performans sunarken daha az enerji tüketen bir bilgisayarda daha kusursuz çalışır. Intel'in gücü parmaklarınızın ucundayken yaratıcılığınıza kendiniz bile şaşıracaksınız.

Anında memnuniyet.

Hızlı. Bağlantılı. Kesintisiz.

Güncel olan ile olmayan arasındaki uçurum giderek açılıyor. Günümüzde sosyal ağlar kurmak, e-postaları kontrol etmek ve en yeni uygulamaları indirmek çok önemli; bağlantınızın birkaç dakika kopması bile en yeni trendlerden habersiz kalmanıza neden olabilir. Intel® Rapid Start2 Teknolojisi ve Intel® Smart Connect Teknolojisi hizmetinizdeyken, bilgisayarınız bekleme modundan 7 saniyeden kısa sürede çıkar ve e-postalarınız ile sosyal ağlarınız sürekli olarak güncellenir. Sizce eğlenceli değil mi?

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Ultrabook™ ürünleri farklı modeller halinde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkenin piyasasında sunulmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.

2. Intel® Rapid Start Teknolojisi, bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi ve Intel® Solid-State Sürücü (Intel® SSD) gerektirir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için, sistem üreticinize başvurun.