• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Çoklu Görev Yürütmede Bilgisayarınızdan Daha Mı İyisiniz?

Uygun maliyetli yeni bir bilgisayar tüm işlerinizi halledecek güce sahiptir

Eski bilgisayarınız takımınızdaki zayıf halka mı?

Eski bilgisayarınızın sizin hızınıza ayak uyduracak gücü yok mu? Bilgisayarınız bir görevi yerine getirene kadar siz birçok işinizi mi bitiriyorsunuz? Beklemeye son. Gücünü Intel'den alan uygun maliyetli yeni bir bilgisayar ile zamanınızı daha iyi kullanabilirsiniz. Günümüzün bilgisayar kullanıcılarının çoklu görev yürütme taleplerini karşılamak üzere tasarlanan yeni bilgisayarlar yaşamınızı hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz yıldız oyuncu olabilir.

Sınırsız hareket için performans.

Güç yanınızda

Gücünü Intel'den alan, düşük enerji tüketen ve yüksek performanslı bir bilgisayar ve daha uzun süre dayanan piliyle günümüzün hafif dizüstü bilgisayarları ya da ultra ince Ultrabook™ cihazları masaüstü bilgisayarın gücünü mobil bir cihazda buluşturuyor. Intel® Anti-Theft Teknolojisi1,2 ve Intel® Identity Protection Teknolojisi3 seçenekleriyle hem özel verileriniz hem de yeni bilgisayarınız İnternette ve hareket halinde daha iyi korunuyor.

Siz hazırsanız, o çoktan hazır.

Hazır ol. Başlat. Git.

Bilgisayarınızın başlamasını bekleme sıkıntısını mazide bırakın. Intel® Rapid Start Teknolojisi4 ile yeni bilgisayarınız yedi saniyeden kısa bir süre içinde bekleme modundan çıkar. İşlerinizi halletmek için ihtiyacınız olan hız burada. Intel® Smart Connect Teknolojisi5 ile e-postanız, haber kaynaklarınız ve sosyal ağlarınız aralıksız olarak güncellenir; böylece bilgisayarınız başladığında bağlantılı ve her şeyden haberdar bir şekilde yolunuza devam etmeye hazır olursunuz.

Kusursuz çoklu görev yürütme.

Kolay çoklu görev yürütme

İster Ultrabook™, dizüstü bilgisayar ya da isterseniz Hepsi Bir Arada Bilgisayar seçin, Intel® teknolojisine sahip yeni bir bilgisayar gelişmiş ve kusursuz deneyim sunar. Intel® Turbo Boost Teknolojisini6 seçin; biçok uygulama arasında hız kaybetmeden gezinin. En sevdiğiniz televizyon programını İnternetten izlerken arkadaşlarınızla sohbet edebilir, bilgisayarınızın hızınıza yetişmesini beklemek zorunda kalmazsınız. İşte biz buna kusursuz çoklu görev yürütme diyoruz.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

2. Hiçbir sistem her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. 2. nesil veya üzeri nesil bir Intel® Core™ işlemci, etkinleştirilmiş bir yonga seti, ürün yazılımı, yazılım ve katılımcı bir web sitesi dahil olmak üzere Intel® Kullanıcı Doğrulama Teknolojisi (Intel® IPT) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolması, çalınması ya da sonuç olarak ortaya çıkan zararlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için http://ipt.intel.com sayfasına bakın.

3. Ultrabook™ ürünleri farklı modeller halinde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkenin piyasasında sunulmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.

4. Intel® Rapid Start Teknolojisi, bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi ve Intel® Solid-State Sürücü (Intel® SSD) gerektirir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için, sistem üreticinize başvurun.

5. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.

6. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel Turbo Boost Teknolojisi ve Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0 yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bilgisayar üreticinizle görüşün. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.