• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Günümüzde Daha Hızlı Bilgisayar Performansı: Paranızın Karşılığını Alın

Bu deyimi biliyorsunuzdur: vakit nakittir. Her gün zamandan ve paradan biraz tasarruf etmek için ikisinden de çokça harcıyoruz. Neyse ki birkaç yıl öncesinin daha eski ve daha yavaş bilgisayarlarıyla kıyaslandığında günümüzün hızlı bilgisayarları hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Çalışma sayfalarından HD filmlere her şeyi daha net görüntülemeniz için daha iyi görsellere1 sahip yeni hepsi bir arada bilgisayarlar ve Ultrabook™ modelleri hem iş hem de oyun için daha iyi deneyimler sunuyor. Uygun maliyet faktörü düşünülerek tasarlanan bu cihazların ikisi de banka hesabınızı zorlamaz. Ayrıca, işlevsellik için şıklıktan asla ödün vermedikleri için görünüşleri de performansları kadar iyi.

 

Güçlü Intel® Core™ işlemcilere sahip uygun maliyetli bilgisayarlar yalnızca hızlarıyla fark yaratmazlar. Aynı zamanda ihtiyacımız olan bilgileri sürekli güncelleyerek ve istediğiniz sosyal ağlara ışık hızında bağlantılar sağlayarak yaşam kalitemizi yükseltirler.

 

Bugün ve 4 Yıl Öncesi: Paranız Karşılığında Ne Elde Ediyorsunuz

 • Daha kısa başlatma ve kapatma süreleriyle daha hızlı bilgisayar deneyimi
 • Birden çok program çalışırken bile daha kısa yanıt verme süresiyle daha hızlı çalışan uygulamalar
 • Süper hızlı indirme ve veri aktarımı özellikleri
 • Kusursuz iş akışı ve eğlence deneyimi
 • Daha iyi enerji verimliliği

 

Günümüzün Yeni Hepsi Bir Arada Bilgisayarları: Sizin için Tasarlandı

Bu kadar teknolojiden bahsettiğimizde kafanız karışıyorsa endişelenmeyin. Yeni Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar kutusundan çıktığı andan itibaren göreceğiniz tek şey gelişmiş performans sunan şık tasarımlı ve daha hızlı bir bilgisayar olacak.

 

Hepsi Bir Arada Bilgisayar aşağıdaki işlevleri sunar:

 • Daha fazla güvenilirlik ve bilgisayar hızı
 • En sevdiğiniz filmler, televizyon programları, müzik ve fotoğraflar için daha fazla depolama alanı
 • Kablosuz özellikler sayesinde daha az kabloyu mümkün kılan tek bir tak çalıştır kablosu ve ekstra donanım ihtiyacını azaltan entegre özellikler
 • İsteğe bağlı USB bağlantıları, flash sürücüler ve diğer donanımlar için bağlantı noktaları
 • Intel® Solid-State Sürücü ve çoklu görev yürütmekten eğlencelik oyun oynamaya kadar yaptığınız her şey için daha üstün performans ve daha yüksek hız sunan Intel® Core™ işlemciler

 

Ultrabook™: Dizüstü Bilgisayar ve Tablet Bir Arada

Dizüstü bilgisayar ve tabletin en iyi özelliklerini bir araya getiren yeni ve olağanüstü güçlü Ultrabook™ - Bir Intel Eseri.

 

Aşağıdakiler Ultrabook özelliklerinin yalnızca bir kısmıdır:

 • Kablosuz ve tak çalıştır özellikleri ile arkadaşlarınızla görüntülü konuşma yaparken aynı anda en sevdiğiniz programları İnternetten izleyebilirsiniz—tıpkı sizin gibi aynı anda birçok görev için hazır
 • Entegre Wi-Fi ile sokakta, evinizde kanepenizde keyif yaparken ya da işte dinlenme odasında kahvenizi yudumlarken bağlantıda kalabilirsiniz
 • Çalınması durumunda Ultrabook cihazınızı devre dışı bırakan ve cihazınızla birlikte gelen güvenlik koruması Intel® Anti-Theft Teknolojisi2 ve kişisel bilgilerinizi korumanıza yardımcı olan Intel® Identity Protection Teknolojisi3
 • Katlanabilir, dönen ve hatta iki taraflı kullanılabilir ekranlara sahip birçok modelle izleme tarzınıza uygun ekranı seçebilirsiniz

 

Dokunmatik ekran

Hem Yeni Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar hem de Ultrabook™ modelleri dokunmatik ekran özelliklerine sahiptir. Tamamıyla sezgisel bir deneyimi keşfedin—tek bir parmak dokunuşuyla gezinebilir, iki parmakla kaydırabilir ya da üç parmakla döndürebilirsiniz. Bilgisayarınız adeta bir parçanız haline gelir.

 

Çalışırken ve Oyun Oynarken Kullanım Kolaylığı

Muhasebe, sözlük işleme, İnternetten öğrenme ya da video konferansı olsun, günümüzün bilgisayarları güvenilir, güvenli ve kullanımı kolaydır. Daha hızlı bir bilgisayar, boş zamanlarınızı en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olur; oyun oynamaktan dijital defter tutmaya dijital hobileriniz daha eğlenceli ve yaratıcılığa daha açık hale gelir.

 

Uygun maliyet

En güzeli de Hepsi Bir Arada Bilgisayar ya da Ultrabook™ uygun maliyetlidir; onlara sahip olmak bir hayal olmadığı gibi bir servet vermeniz de gerekmez. Parmak uçlarınızdaki performansın keyfin çıkarın; istediğiniz bilgilere, eğlenceye ve içeriklere kolaylıkla erişin. Günümüzün dokunmatik ekranlı Hepsi Bir Arada Bilgisayarlarının ve Ultrabook cihazlarının uygun maliyeti ve performansı sizi şaşırtacak. Sizin bilgisayarınız, sizin istediğiniz gibi!

Yükseltmeye Hazır Mısınız?

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

İkisi Bir Arada Ultrabook™ - Mısır

Birden diğer her şey gözünüze demode görünecek.

Şimdi izleyin >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

2. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

3. Hiçbir sistem her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. 3. veya 4. nesil bir Intel® Core™ işlemci, etkin bir yonga seti, ürün yazılımı ve yazılımlar içeren, Intel® Kimlik Koruma Teknolojisi özellikli bir sistem ve katılımcı bir web sitesi gerektirir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolması, çalınması ya da sonuç olarak ortaya çıkan zararlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için http://ipt.intel.com sayfasına bakın.