Masthead Light

Intel Embedded Processor and Chipset Resources

High-performance, energy-efficient processors for today’s intelligent applications

Intel provides comprehensive product lines, including chipsets, single- and multi-port gigabit and 10-gigabit Ethernet controllers, and networked storage.1, 2

Design Resources

Tartışmalar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Performans testleri ve derecelendirmeler, belirli bilgisayar sistemleri ve/veya bileşenler kullanılarak yapılmakta ve Intel® ürünlerinin bu testler aracılığıyla ölçülen yaklaşık performanslarını yansıtmaktadır. Sistemin donanım veya yazılım tasarımında ya da yapılandırmasındaki herhangi bir farklılık gerçek performansı etkileyebilir. Alıcılar almayı düşündükleri sistem ya da bileşenlerin performansını değerlendirmek için diğer bilgi kaynaklarına başvurmalıdır. Performans testleri ve Intel ürünlerinin performansıyla ilgili daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/benchmarks/resources-benchmark-limitations.html sayfasına bakın.

2. Intel® Atom™ İşlemci E6xx Serisi için verilen TDP değerleri, silikon öncesi tahminlerdir. SPEC* CPU2006, farklı bilgisayar sistemlerinde bilgi işlem açısından yoğun iş yüklerini karşılaştırmak için kullanılabilecek performans ölçümleri sağlamak üzere tasarlanmış sektör standardında bir karşılaştırma testidir. Intel® mikroişlemciler üzerinde yapılan SPEC* CPU2006 testleri, belirli ve iyi yapılandırılmış sistemler kullanılarak ölçülmüştür. Bu sonuçlar, Intel mikroişlemcilerin farklı donanım veya yazılım tasarımlarına veya yapılandırmalara sahip sistemlerdeki göreceli performansını yansıtabilir veya yansıtmayabilir. Alıcılar almayı düşündükleri sistem ya da bileşenlerin performansını değerlendirmek için, sistem karşılaştırma testleri dahil diğer bilgi kaynaklarına başvurmalıdır. SPEC* CPU2006 ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen www.spec.org/cpu2006/ sayfasına bakın. Bu test sonuçlarının alınmasında kullanılan sistemlerin açıklaması ve mikroişlemci ve sistem performansı ile karşılaştırma testleri hakkında diğer bilgiler için Intel'in World Wide Web sitesi olan www.intel.com sayfasına gidin veya 1-800-628-8686 numaralı telefonu arayın.