• <Daha Fazlası Intel.com'da

4th Generation Intel® Core™ i7-4700EQ Processor with Mobile Intel® QM87 Chipset development kit

The 4th generation Intel® Core™ i7-4700EQ processor with mobile Intel® QM87 Chipset development kit for retail, industrial, medical, and digital security surveillance applications includes the 4th generation Intel® Core™ i7-4700EQ processor in the ball grid array (BGA) package, 2.4GHz (base), 3.4GHz (max turbo), integrated graphics, and the mobile Intel® QM87 Chipset.

Manufactured on industry leading 22nm process, features include SATA 2.0 and 3.0, USB 2.0 and 3.0, DDR3 x2, HDMI*, VGA, DVI, and DisplayPort (DP). Display options support Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) and Intel® Trusted Execution Technology (Intel® TXT). The board form factor is Mini-ITX and is shipped in a chassis with CPU, chipset, 8GB DDR3 memory, 180W AC power supply, SATA cable, and 60G SSD.

Enable Intelligent Designs

Support

General

For questions about Intel's customer reference boards, development kits, or evaluation boards, please contact us.

Technical

For board support or to share your solution, visit the Intel® Embedded Community - Discussions.

Design Resources

Tartışmalar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel’in Değerlendirme platformları, bir laboratuar ortamında mühendislerin kullanımına yönelik olarak sunulan ön sürüm ürünler ve/veya geliştirme ürünleridir ve müşterilere ve üçüncü taraflara doğrulama, değerlendirme, geliştirme ve tanıtım amaçlarıyla sağlanmaktadır. Değerlendirme platformları konut alanlarında kullanıma yönelik değildir. Değerlendirme platformu sipariş etme işlemini yaparak, bu değerlendirme platformunun elektrik güvenliği, elektromanyetik uyumluluk, telekomünikasyon veya dağıtım sırasında geçerli olan diğer ürün yönetmeliği programları için herhangi bir yetkili veya onay makamı tarafından test edilmemiş veya onaylanmamış olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Değerlendirme platformunu, tıklayarak kabul ettiğiniz ve bu platformların teslimatı için geçerli olan sözleşmeye ve tüm geçerli yerel ürün yönetmeliği koşullarına uygun şekilde kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. Geçerli olan ek ürün yönetmeliği koşulları mevcutsa, değerlendirme platformunun kullanımının söz konusu geçerli ürün yönetmeliği koşullarına uygun olduğundan emin olacağınızı ya da değerlendirme platformunu kullanmayı bırakarak Intel'e iade edeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Değerlendirme platformunun kullanımının radyo veya televizyon sinyali alımı açısından zararlı elektromanyetik parazitlere sebep olmadığından emin olma sorumluluğu size aittir. Başvuru/onay gerektiren teklifler için: Seçim kriterleri tamamen Intel’in takdirine bağlıdır ve başvuru yapılması, kartın veya malzemenin alınacağına ilişkin bir garanti vermez. Başvuru sahipleri, onay alınması halinde e-posta ile bilgilendirilecektir. Bazı programlar her proje için bir anakart ile sınırlı olabilir. Her proje ayrı bir başvuru gerektirir. Program tarihleri (açılış/kapanış/sevkiyatlar/başvurular, vb.) değiştirilebilir.