Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Mükemmel fiyat karşılığında çarpıcı internet performansı

Chromebook* Satın Alın

Eğitim için Chromebook* cihazları

Zarif ve dayanıklı tasarıma sahip Chromebook* cihazlar, zengin internet deneyimleri ve uygulamalarına anında erişim için hızlı ve kolay bir şekilde devreye alınarak ve uyum sağlayarak öğrenciler ve eğitimciler için idealdir. Üstelik hepsi cazip bir fiyata sunuluyor.

Eğitim için Chromebook* cihazları keşfedin

İş için Chromebook* Cihazları

İşletmelerin rekabet etme ve büyüme hedefiyle işlerini tamamlamaları için artık harika bir yol var. Gücünü Intel® Core™ işlemcilerden alan Chromebook* cihazları, üretkenliği artıran hızlı ve kusursuz uygulama deneyimleri sunuyor.

İş için Chromebook* cihazları keşfedin

Daha Az Bekleyin, Daha Fazlasını Yapın

Gücünü Intel® işlemcilerden alan Chromebook* cihazları, istediğinizde e-posta göndermeniz, istediğinizde sosyal medyada güncelleme yapmanız ya da HD videoları oynatmak için geçiş yapmanız ve en sevdiğiniz oyunları daha kısa yükleme süreleriyle oynamanız için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı uyumlu çoklu görev yürütme deneyimini mümkün kılar.

Şarjınız Hiç Bitmesin

Gücünü Intel'den alan Chromebook* cihazları, saatlerce oyun oynamanız, en sevdiğiniz dizilerin tüm bölümlerini peş peşe izlemeniz ve eğlencede sınır tanımayan deneyimler için çok uzun süre dayanan pil ömrü ile daha verimli olarak çalışacak şekilde tasarlandı.

Size Özel Deneyimler

Binlerce uygulama ve oyun seçeneğiyle deneyimlerinizi kişiselleştirebilir, fotoğraflarınızı yedekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik Chromebook* cihazları, bilgisayarınızın en az çabayla sürekli güncel kalması için otomatik olarak güncellenir.

CHROMEBOOK* CİHAZINIZIN GÜCÜNÜ NEREDEN ALDIĞINI ÖĞRENİN