Kusursuz Performans

Gücünü Intel® işlemcilerden alan dizüstü bilgisayarlar, hareket halinde performans ve üretkenlik için ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan birçok seçenek sunar. Şaşırtıcı hız2, çarpıcı görseller3, gelişmiş güvenlik4 ve mükemmel pil ömrü: Hepsi 4. nesil Intel® Core™ işlemcilerde.

En yeni Core™ M işlemcili süper ince dizüstü bilgisayarlar ışık hızında tabletlerle buluşuyor ve her iki dünyanın en iyi özelliklerini sunuyor. Mevcut Intel® Core™ M vPro™ teknolojisi, ofis ortamının dışında da cihazınızı güvenle kullanabilmeniz için entegre güvenlik özellikleri sunar.

Ayrılabilir 2'si 1 Arada cihazlarından Ultrabook™ ve Chromebook* cihazlarına ve Intel® Pentium® ve Celeron® işlemcili dizüstü bilgisayarlara, hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun güçlü ve taşınabilir bir cihaz bulabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar bulun

Ürün Vitrini

Yonga Setleri

Dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmış Intel® yonga seti teknolojileri ile gelişmiş ses, dijital video ve iletişim özelliklerine sahip olun.

Performans için tasarlanan yonga setleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Kablosuz Ürünler

Intel® Wi-Fi, Intel® WiMAX ve mobil iletişim kablosuz ürünleri, hem iş hem de ev için hızlı ve güvenilir ağ bağlantısını mümkün kılar.

Intel® kablosuz ürünlerini keşfedin

Solid-State Sürücüler ve Önbellek Ürünleri

Hareketli parçası olmayan ve yüksek güvenilirlik sunan Intel® Solid-State Sürücülerin (Intel® SSD) ömrü geleneksel sabit sürücülerden daha uzundur.

Intel SSD çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin

İlgili Videolar

Tartışmalar

Kaynaklar ve Yasal Uyarılar

1

"Çatışmaya hizmet etmeyen" ürünler, Amerika Sermaye Piyasası Kurulu (SEC) kurallarına göre Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC) veya komşu ülkelerdeki silahlı grupları doğrudan ya da dolaylı olarak finanse eden veya bunlara fayda sağlayan çatışma minerallerini (kalay, tantal, tungsten ve/veya altın) içermeyen ürünler anlamına gelmektedir. "Çatışmaya hizmet etmeyen" ifadesini; çatışma minerali kaynakları, DKC veya komşu ülkelerdeki çatışmaları finanse etmeyen tedarikçilere, izabe ocaklarına ve arıtımcılara atıfta bulunmak için daha geniş anlamda da kullanırız.

2

Intel® Turbo Boost Teknolojisi yeteneğine sahip bir sistem gerektirir. Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0, Intel Turbo Boost Teknolojisinin yeni neslidir ve yalnızca belirli Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

3

Entegre görsel teknolojiler her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

4

Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Belirli Intel® işlemcilerde bulunan dahili güvenlik özellikleri, ek yazılım, donanım, hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Ayrıntılı bilgi için sistem üreticinize başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/security/security-at-home.html sayfasına bakın.