Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Mobil taşınabilirlik ve bilgisayar gücü bir arada

Laptoplara göz atın

Yeni 7. Nesil Intel® Core™ işlemcili laptoplar ile cihazınızı istediğiniz gibi taşımanın keyfini çıkarın. Eşsiz bir güç ve yanıt hızı sayesinde üretkenlik, yaratıcılık ve eğlencede yepyeni bir düzeye erişirken, mükemmel grafikler ve oyun deneyimi elde edin.


Süper İncelik, Ultra Hız ile Buluşuyor

Hafif ve dönüştürülebilir bir cihazda güçlü laptop performansı elde ederken, ihtiyaç duyduğunuz her yerde işlerinizi yapmak için gereken çevikliği kazanın.

2'si 1 Arada Laptopları Keşfedin

Web Performansı Önemlidir

Hızlı Intel® işlemciye sahip bir Chrome* cihazı, inanılmaz bir internet deneyimi sunar.

Chromebook cihazlarını görüntüleyin

İş veya Okul İçin Daha İyi Olanaklar

İş için laptoplar

Yeni, yüksek performanslı Intel® işlemcili bir laptop, şirketinizi korumanıza yardımcı olan yüksek performanslı ve donanımla geliştirilmiş güvenliği sunar.

İşinizi özgür bırakın

Eğitim için Laptoplar

Intel® işlemcili laptoplar, sınıfta dayanıklılık için sertleştirilmiş kılıflar, çeşitli çevre birimi bağlantı noktalarıyla bağlantı ve medya bakımından zengin içerikler oluşturma kapasitesi gibi eğitime yardımcı olan özellikler sunar.

Sınıf teknolojilerini yenileyin

Görsel Şölen

Intel® HD Grafikleri ve Iris™ Plus Grafikleri, en sevdiğiniz videolarınızı yüksek çözünürlükte izlemenizi, fotoğraflarınızın en küçük ayrıntılarını bile düzenlemenizi ve en canlı oyunları kusursuzca oynamanızı sağlar. Ayrıca 4K Ultra HD (UHD), Iris™ Plus Grafikleri ile birlikte benzersiz ve etkileyici bir görüntüleme deneyimi sunar.

HD grafiklere bakın

Uzun Süre Dayanan Enerji

Uzun süre dayanan pil ömrü, etkileyici bir performans sunar. Tek şarjla 10 saate kadar çalışan laptopunuz1 gittiğiniz her yerde size ayak uydurur.

Güçlü Veri Güvenliği

Intel, Intel® Authenticate Çözümü ile şirketlere ve tüketicilere yeni bir güvenlik düzeyi sunar. Donanımla geliştirilmiş birinci sınıf kimlik doğrulama faktörlerinden faydalanan tüketiciler, bilgisayarlarında oturum açarken, güvenli çevrimiçi işlemler ve ödemeler yaparken parola kullanma derdinden kurtulur ve kişisel bilgileri için daha güçlü koruma elde edebilir.

Daha fazla bilgi edinin

Diğer Mükemmel Teknolojileri Keşfedin

SİSTEM YAPILANDIRMALARI

Pil ömrü ve performans ölçümleri, Intel Referans Platformunda yapılmıştır.

Intel Referans Platformu yeni bir örnek sistemdir. Sistem üreticilerinin ürünleri, tasarım bakımından bire bir aynı olmaz ve performansta farklılıklar görülür.
Sistem güç yönetimi ilkesi: 2. Nesil sistemlerde pil ömrü ölçümleri için DC dengeli, performans ölçümleri için AC dengeli, 7. nesil sistemlerde Yüksek AC Performansı. Kablosuz: Açık ve bağlı.

7. Nesil sistem yapılandırması:

Intel® Core™ i5-7200U işlemci, PL1=15W TDP, 2 Çekirdek/4 İş Parçacığı, 3,1GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2x4GB DDR4-2133, Depolama: Intel® SSD, ekran çözünürlüğü: 1920x1080. Intel® HD 620 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows® 10 TH2

5 yıllık bilgisayar yapılandırması:

Intel® Core™ i5-2467M işlemci (1,6 GHz baz, 2,3GHz'e kadar, 2 Çekirdek/4 İş Parçacığı, 17W TDP) Dell* XPS13-40002sLV 13” Ultrabook™ ile ölçülmüştür, Depolama: 128GB SSD, Ekran: 13,3” 1366x768 çözünürlük, Pil: 46WHr, İşletim Sistemi: Windows* 7

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri, yalnızca Intel® mikroişlemcilerinde performans için optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için, www.intel.com/benchmarks sayfasına bakın.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Windows® 10 1080p 24f/sn Yerel Video Oynatımı Testi ile ölçülmüştür. USB cihazlarının bağlantısı kesilmiş, yerel WiFi erişimi bağlanmış, ekran parlaklığı 200 nit. Windows* Movie & TV uygulamasını kullanarak Tears of Steel (1080p H264 10MB/sn 24f/sn) videosunu başlatın. Videonun süresine göre ortalama gücü ölçün ve hesaplayın.

Intel® Core™ i7-7500U işlemci ile tahmin edilmiştir. PL1=15W TDP, 2C4T, 3,5GHz'e kadar turbo, Bellek: 2x4GB DDR4-2133, Depolama: Intel® SSD, Ekran Çözünürlüğü: 25x14, Intel® HD Grafikleri 620, İşletim Sistemi: Windows® 10 TH2. Pil boyutu: 42 WHr.

2

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.