• <Daha Fazlası Intel.com'da
    • Şu Şekilde Etiketlendi:
    • Poliçe

Intel Sosyal Medya Uygulayıcı Kılavuzu

Intel, şeffaflık taraftarıdır. Bloglar, Twitter*, forumlar ve diğer sosyal medya dahil tüm sosyal medya uygulayıcılarımızın, ilişkilerimizi ve destek anlaşmalarımızı kamuyla paylaşmalarına ve Intel ürünleriyle ilgili yazdıklarının gerçek ve kanıtlanmış olduğunu bildirmelerine önem gösteririz.

Intel'in ürün desteği sağladığı, teşvik ettiği veya diğer şekilde Intel'le süregelen bir ilişkisi bulunan bir sosyal medya uygulayıcı iseniz, bu kılavuz size yöneliktir. Bu kılavuzla ilgili soru veya düşünceleriniz varsa lütfen Intel sponsorunuzla iletişime geçin.

Intel Sponsorlu, Destekli veya Teşvikli SMUlar (Sosyal Medya Uygulayıcılar) için Etkileşim Kuralları

Şeffaf olun. Intel, kimliğiniz ve Intel'le ilişkiniz konularında şeffaflık taraftarıdır. Bloglar, mikrobloglar, forumlar ve diğer sosyal medya dahil sponsorlu sosyal medya uygulayıcılarımızın, teşvik ve sponsorlar dahil Intel'le olan ilişkilerini açıkça ve alenen açıklamalarına önem veririz. Lütfen bu bilginin her gönderiniz için kamu ve okuyuculara kolayca görünebilir şekilde bulunduğundan emin olun.

Deneyimlerinizi yazın. Lütfen ürünlerle ilgili genel yargılarda bulunmak yerine özellikle kendi deneyimlerinizden bahsedin.

Bildiklerinizi yazın. Birinci ağızdan yazmanızı ve Intel teknolojisiyle ilgili olarak kendi uzmanlık alanınıza yoğunlaşmanızı tavsiye ederiz.

Sizin sorumluluğunuz. Yazdıklarınızın sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve bu kılavuza uymamanızın Intel'in sponsorluğunu veya teşviğinizi tehlikeye atabileceğini unutmayın. Ayrıca, katıldığınız üçüncü taraf siteler için de lütfen aynı koşulları takip edin.

Intel Sponsorlu, Destekli veya Teşvikli SMUlar için Moderasyon Kılavuzu

Intel; sponsorlu, destekli veya teşvikli SMUların faaliyetleri dahil işimizle ilgili olan sosyal medyayı takip eder. Intel ürünlerinin gerçeği yansıtan ve hatasız bir şekilde temsil edilmesine önem gösteririz.

Yanlış veya aldatıcı bir ifade veya iddia bulursak düzeltmeniz için sizle iletişime geçeriz. Sponsorlu bir SMU olarak Intel, Intel ürünleri veya Intel hizmetlerine ilişkin sürekli olarak ve tekrar tekrar yanlış veya aldatıcı açıklamalarda bulunduğunuz fark edilirse sizinle olan ilişkimizi sonlandırabiliriz.

Intel çalışanları için oluşturulmuş sosyal medya kılavuzlarının tamamı buradan görülebilir.

Son güncelleme tarihi: Mart 2010