Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 24236 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

4th Generation Intel® Core™ Processors with Intel® Q87 Chipset

Find Intel® Q87 Chipset and 4th gen Intel® Core™ processor-based platform features, datasheets, specs, and block diagram, for intelligent systems.

Intel® Xeon® Processor E3-1200 v3 with Intel® C226 Chipset

Find features, datasheets, specs, and diagrams for Intel® Xeon® processor E3-1200 v3 with Intel® C226 chipset-based platforms.

Interactive Systems Bring Multichannel Retailing Into the Store

Solution Brief: Mark and Spencer develops a multichannel digital kiosk-based retail approach to increase online visibility, enable faster purchasing.

Ön izleme | İndir

Create Smarter, Connected, Customer-Focused Businesses

Discover how Intel®-based platforms help businesses focus on their customers and streamline operations to deliver experiences that drive sales.

Dijital Tabela için Intel® Teknolojisi

Intel® teknolojisiyle desteklenen ve yeniliklerle ilgili bilgilerin yanı sıra web, mobil ve sosyal ağ entegrasyonu sunan dijital tabelalarla müşterilerin ilgisini uyandırın.

Satış Noktası için Intel® Teknolojisi

Intel® teknolojileri; müşteri memnuniyetini artırmak, satın alma geçmişini izlemek ve alıcı davranışlarını takip etmek için çeşitli mağaza içi deneyimleri bir araya getirir.

Intel® Retail Solutions Partner Network

Stratejik vizyon, tasarım ve uygulama kaynakları için Intel® Retail Solutions Partner Network'ta Intel tarafından önerilen bir satıcı bulun.

"Şaşırtıcı" Müşterici Deneyimleri Oluşturun

Gerçek zamanlı envanteri, dijital içerikleri ve hedef kitle analizlerini yöneterek çok kanallı strateji kapsamında ilgi çekici müşteri deneyimleri oluşturun.

Intel Perakende Satış Yapılandırma Çözümleri

Intel® mimarisi ile perakende satış alanında her gün karşılaşılan güçlüklere yönelik çözümler.

Perakende Mobil Satış Noktasına Yönelik Intel® İşlemci Tabanlı Tabletler

Perakende mobil satış noktasına yönelik Intel® tabanlı tabletlerin, ilişkileri geliştirmek ve envanteri hızlandırmak için müşteri deneyimini yeniden nasıl keşfettiğini öğrenin.