Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 6619 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Makine Öğrenme İle Daha Derin Görüşler Elde Etmek Mümkün

Projeleriniz için insan genomunu ortaya çıkarmak veya tüketici davranışlarını analiz etmek gibi daha derin görüşler elde etmek üzere makine öğrenme kaynaklarını keşfedin.

Gaming PC Performance with Intel® Technology

Customize your gaming PC and optimize your system performance with Intel® processors, overclocking tools, and built-in Intel® Graphics.

Intel® Xeon® E3 İşlemci Ailesi

Sanallaştırma için özel olarak geliştirilen Intel® Xeon® E3 işlemci ailesine sahip sunucular akıllı ve uyumlu performans sağlar.

Infographic: Intel®-Powered Autonomous Driving

Shows how Intel is architecting the future of transportation with autonomous driving on an end-to-end platform that helps protect people and data.

Automotive Solutions for the Next Generation Car

Intel® architecture-enabled automotive solutions deliver the future of transportation by reducing complexity, costs, and time.

Intel® Tabanlı Drone Teknolojisi Sınırları Genişletiyor

Intel'in drone becerilerinin ve performanslarının sınırlarını zorlayarak dünyanı gözlemlemenin yeni yollarını bulmak üzere teknoloji inovatörleriyle nasıl işbirliği yaptığını öğrenin.

Intel'den Giyilebilir Teknolojiler

Intel® tabanlı giyilebilir teknoloji, günlük kullanımdan sıra dışı uygulamalara kadar neredeyse her türlü akıllı bağlantı ve bilgi işlem olanağı sunar

Kurumsal Bulut

Esneklik, çeviklik ve verimlilik sunan bir yazılımla tanımlı altyapı (SDI) ile kurumsal bulutunuzun potansiyelini serbest bırakın.

BMW Uses OpenStack* to Accelerate Business Growth

BMW uses OpenStack* and Intel® architecture to build a software-defined infrastructure that supports several use cases.

Ön izleme | İndir

Predictive Analytics Help Foresee Future Purchasing Behaviors

Use Case: See how by using predictive analytics from Intel and Cloudera, a French household appliances company predicts buying trends among customers.

Ön izleme | İndir