Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 6621 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Gelişmiş Analizler

Gelişmiş analiz çözümlerinin başlangıç noktası, sektör lideri platformların merkezinde yer alan ve kanıtlanmış bir temel oluşturan Intel ürünleri ve teknolojileridir.

Case Study: FamilyEye Help Seniors Live Independently

See how FamilyEye is helping seniors live independently with 3D sensors that combine Intel® Core™ processor-based Mini PCs, and specialized software.

Ön izleme | İndir

Capital Markets: Supply Chain Technology

Intel solutions are helping to merge the physical and financial supply chains, leading to greater functionality and profitability.

Makine Öğrenme İle Daha Derin Görüşler Elde Etmek Mümkün

Projeleriniz için insan genomunu ortaya çıkarmak veya tüketici davranışlarını analiz etmek gibi daha derin görüşler elde etmek üzere makine öğrenme kaynaklarını keşfedin.

Gaming PC Performance with Intel® Technology

Customize your gaming PC and optimize your system performance with Intel® processors, overclocking tools, and built-in Intel® Graphics.

Intel® Xeon® E3 İşlemci Ailesi

Sanallaştırma için özel olarak geliştirilen Intel® Xeon® E3 işlemci ailesine sahip sunucular akıllı ve uyumlu performans sağlar.

Infographic: Intel®-Powered Autonomous Driving

Shows how Intel is architecting the future of transportation with autonomous driving on an end-to-end platform that helps protect people and data.

Automotive Solutions for the Next Generation Car

Intel® architecture-enabled automotive solutions deliver the future of transportation by reducing complexity, costs, and time.

Intel® Tabanlı Drone Teknolojisi Sınırları Genişletiyor

Intel'in drone becerilerinin ve performanslarının sınırlarını zorlayarak dünyanı gözlemlemenin yeni yollarını bulmak üzere teknoloji inovatörleriyle nasıl işbirliği yaptığını öğrenin.

Intel'den Giyilebilir Teknolojiler

Intel® tabanlı giyilebilir teknoloji, günlük kullanımdan sıra dışı uygulamalara kadar neredeyse her türlü akıllı bağlantı ve bilgi işlem olanağı sunar