Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 66 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Intel® Setup and Configuration Software (Intel® SCS)

Intel® vPro™ technology features find, setup, configure, and maintain secure connections to managed devices on your network.

Intel® Core™ vPro™ İşlemciler

4. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler, müşterileriniz ve şirket verileriniz için benzersiz koruma sağlayan entegre güvenlik özelliğine sahiptir.

Intel® Wireless Display ve Intel® Pro Wireless Display

Intel® WiDi ya da Intel® Pro WiDi ile filmleri, videoları, fotoğrafları, müzikleri, sunumları ve daha fazlasını mobil cihazınızdan HD televizyonunuza kablosuz olarak gönderin.

Intel® Sanallaştırma İşlemleri BT'yi Yeniden Şekillendiriyor

Intel daha yüksek performans, ölçeklenebilirlik, esneklik ve güvenilirlik için çekirdek sanallaştırma işlemlerini basitleştiriyor ve hızlandırıyor.

Intel® Q85 Chipset Platform is Ideal for Business Computing

Learn about the Intel® Q85 Chipset platform, which delivers superior business-centric performance, including features, documentation, and a diagram.

Intel® Q87 Chipset Platform Improves Manageability and Security

Learn about the Intel® Q87 Chipset platform, which delivers maximum manageability and security, including features, documentation, and a diagram.

Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi)

Intel® Pro Wireless Display, tablet, bilgisayar ve Ultrabook™ cihazlarından içeriklerinizi bir konferans salonundaki ekranlara kablosuz olarak güvenli bir şekilde aktarmanızı sağlar.

İş İçin Dizüstü Bilgisayarlar: Ultrabook™ cihazları ve 2'si 1 aradalar

Güvenlik için tasarlanan ve geliştirilen çok amaçlı iş kullanımına yönelik ve Intel® Core™ vPro™ işlemci tabanlı Ultrabook™ cihazını keşfedin.

Bilgisayar Yükseltme: İşte Akıllıca Bir Adım

Dizüstü bilgisayarlarınızı gücünü Intel'in en yeni işlemcilerinden alan sistemlere yükseltin, böylece verimliliği ve güvenliği arttırırken genel maliyetleri azaltın.

Gamma and SECOM: Improving Digital Surveillance for ATMs

Solution Brief: SECOM and Gamma Solutions invest in a digital surveillance system based on Intel® Core™ i5 vPro™ processors to improve ATM security.

Ön izleme | İndir