Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 228 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Intel® Xeon® Processor E5 v2 Family: Spec Update

Update to the Intel® Xeon® Processor E5 v2 Family Datasheets, with device and documentation errata, specification clarifications, and changes.

Ön izleme | İndir

Editörün Seçtikleri: Çok Sayıda Bulut Oluşumları, Yeni Güvenlik Yaklaşımları

Editörün Seçtikleri: Dört bölümden oluşan bu makalede, bulutta ve farklı bulut türlerinde kullanıcı yetkilendirmesinin önemi açıklanmaktadır.

Editörün Seçtikleri: Bulut Bilişim ve Analizler için Intel Xeon İşlemci

eWEEK'ten alınan ve Editörün Seçtikleri arasında yer alan bu makalede, sanallaştırma ve bulut bilişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Intel Xeon E5-2600 işlemci ele alınmıştır.

Editörün Seçtikleri:

Data Center Knowledge'dan alınan ve Editörün Seçtikleri arasında yer alan bu makalede, Intel® Xeon® işlemcinin veri merkezlerinin gücünü ve enerji verimliliğini nasıl arttırdığı açıklanmaktadır.

Editörün Seçtikleri: Intel Yeni Sunucu Yongası Satış Noktaları

Yeni Intel® Xeon® E5-2600 işlemci ürün ailesi, daha yüksek bilgi işlem gücü, depolama ve ağ çözümleri sunar.

Intel Intros E5 Xeon İşlemci Bulut Bağlantısı için Tasarlandı

Giderek daha da bağlantılı hale gelen bir dünya için tasarlanan Intel® Xeon® E5-2600 işlemci ürün ailesi, artan kullanıcı deneyimi talepleri için daha çok seçenek sunuyor.

Editörün Seçtikleri: Intel Her İki Yuvayı da Bağlıyor

Intel® Xeon® E5-2600 işlemci, 416 milimetre karelik bir silikon yonga plakasında 2.263.000.000 transistörü ile çok büyük güçlere ulaşıyor.

Editörün Seçtikleri: G/Ç Peformansında Üç Kat Artışın Temelinde Intel İmzalı Yeni Xeon Yer Alıyor

ZDNet'ten alınan bu Editörün Seçtikleri bölümünde, Intel® Xeon® E5-2600 işlemcinin veri merkezindeki G/Ç performansında nasıl fark edilir iyileşmeler gerçekleştirdiği açıklanıyor.

Editörün Seçtikleri: Intel, Sunucu Yongalarına Xeon E5 Ailesini Kazandırdı

Bilgi işlem, depolama, ağ ve entegre güvenlik deyince piyasanın yeni göz bebeği Intel® Xeon® E5 işlemci ailesinin üzerine yok.

Even Higher Efficiency for Parallel Processing

Easily optimize highly parallel application workloads; Intel® Xeon Phi™ coprocessor delivers more performance and increases efficiency.