Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 8513 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Hepsi Bir Aradalar için İş Uygulamaları

Hepsi bir arada bilgisayarlara yönelik dokunmatik özellikli iş uygulamalarıyla süreçlerinizi geliştirin; verimliliği ve marjlarınızı arttırmak için iletişim, işbirliği ve daha fazlasını mümkün kılın.

Hepsi Bir Aradalar için Eğlence Uygulamaları

Kendi yolunuzu keşfedin—filmler izleyin, müzik dinleyin, arkadaşlarınızla iletişime geçin—bunların tümünü çok dokunuşlu hepsi bir arada bilgisayarlar için tasarlanan eğlence uygulamalarıyla yapabilirsiniz.

Hepsi Bir Aradalar için Önerilen Uygulamalar

Intel® tabanlı, çok dokunuşlu, çok kullanıcılı hepsi bir arada bilgisayarlar için optimize edilen uygulamaları keşfedin; böylece hep birlikte oyun oynayabilir, çalışabilir, öğrenebilirsiniz.

Hepsi Bir Aradalar için Oyun Uygulamaları

Dokunmatik hepsi bir aradalar için tek veya çok oyunculu interaktif eğlence düşünülerek tasarlanan atari klasikleri, yapboz, strateji ve diğer oyun uygulamalarıyla oyuna başlayın.

32 nm Intel® Mikromimarisi

Yeni Intel mikromimarisi, işlemci entegrasyonu ve üretimini 2. nesil Intel® Core™ işlemci ailesinde bir araya getiriyor.

Trusted Compute Pools in Linux* OpenStack* Platform Guide

Download this configuration guide for step-by-step procedures on installing trusted compute pools on Red Hat Enterprise Linux* OpenStack* Platform 3.

OpenCL* Profiler Analitik Veriler Üretir

OpenCL* kullanıcıları, işyükü tanımlama ve mimari analizler gibi temel metrikleri ayrıntılandıran profil belirleme uygulamasıyla performansı takip edebilirler.

Performance Benchmarks Summary: Intel® Xeon® Processor E7 Family

New record performance benchmark results with the Intel® Xeon® processor E7 Family-based Platform Performance Highlightsneeds.

Intel® Xeon® Processor Performance Summary

Highlights of record-breaking results for Intel® Xeon® processor 5600 series