Dashboard

İçerik Bul

İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 48 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Intel® IPT'de İki Katmanlı Kimlik Doğrulama

Tek kullanımlık parola sunan Intel® IPT ile ayrı bir fiziksel şifre cihazına ihtiyacınız kalmaz, iki katmanlı VPN doğrulaması sağlanır.

Açık Anahtar Altyapısı ile Intel® IPT

Bir kullanıcı, şirketler için ikinci bir kimlik doğrulama faktörü olan açık anahtar altyapısı ile Intel® Identity Protection Teknolojisi'ni kullanarak oturum açtığında bunu doğrulayabilirsiniz.

32 nm Intel® Mikromimarisi

Yeni Intel mikromimarisi, işlemci entegrasyonu ve üretimini 2. nesil Intel® Core™ işlemci ailesinde bir araya getiriyor.

Intel® 32nm Logic and SOC Technologies

The innovative Intel 32nm logic technology is a revolutionary technical breakthrough, which delivers record NMOS and PMOS transistor performance.

Intel Görsel Teknolojiler

Intel Görsel Teknolojiler, doğrudan 2. nesil Intel® Core™işlemcilerde bulunan ve çarpıcı görsel deneyimler sunan teknolojileri bir araya getirir.

Intel® Teknolojisi ile Veri Merkezi Verimliliği

Intel'in veri merkezi verimliliği alanındaki yenilikleri, performans ölçümlerine ve işletmenize yardımcı olabilecek hassas araçlar sunmaya odaklanır.

Intel® 22nm Technology

Introducing 3-D transistors manufactured at 22nm for future microprocessor families, continuing pursuit of Moore's Law.

Intel® Node Manager ile Veri Merkezi Güç Yönetimi

Intel® Node Manager ile veri merkezi güç yönetimini optimize ederek güç ve soğutma kaynaklarını en iyi şekilde yönetin.

Intel® 64 Mimarisi

Intel® 64 mimarisi, gömülü cihaz tasarımlarında 64 bit bilgi işlemi olanaklı kılarak ve performansı arttırarak adreslenebilir belleği 4 GB’a kadar genişletiyor.

Challenges and Innovations in Nano‐CMOS Transistor Scaling

Presentation: Tahir Ghani (Intel) reviews traditional‐scaling, modern innovations and future challenges and options for Nano‐CMOS Transistor Scaling.

Ön izleme | İndir