Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 263 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Entertainment Marketing with Intel® Xeon® Processors

Case Study: Caesars Entertainment uses Cloudera's Distribution including Apache Hadoop* and Intel® Xeon® processors to expand entertainment marketing.

Ön izleme | İndir

Splunk Enterprise* Extracts Critical Insights from Machine Data

White Paper: Splunk Enterprise* and Intel® Xeon® processors help extract and harness the critical big data insights hiding in machine data.

Ön izleme | İndir

Intel and SAP HANA* Deliver Real-Time Analytics Faster

Discover how the new Intel® Xeon® processor E7 v3 family running SAP HANA* delivers real-time analytics faster with accelerated performance.

Make Every Customer Count with Dynamics CRM* 2013: Solution Brief

Brief: Microsoft Dynamics CRM* 2013 and the Intel® Xeon® processor E7 v2 family help enterprise businesses navigate the customer-centric marketplace.

Ön izleme | İndir

Intel® Core™ Processor Performance

Intel® processors with Turbo Boost Technology and Hyper-Threading boost performance.

Editörün Seçtikleri: McAfee, Intel Stratejisi

Editörün Seçtikleri: McAfee-Intel stratejisi, bilgisayarlara ve sunuculara karşı kötü amaçlı saldırıları tespit eden McAfee DeepSAFE*, hibrid donanım ve yazılım teknolojilerinden oluşur.

Editörün Seçtikleri: Özel Bulut Projeleriyle İlgili Soru İşaretleri

Editörün Seçtikleri: Cloud Technology Partners yöneticileri, size özel bulut projelerindeki güçlüklerden ve alınması gereken ciddi kararlardan bahsediyor.

Editörün Seçtikleri: RackConnect* Teknolojisi Bulut Güvenliği Özelliklerini Geliştiriyor

Editörün Seçtikleri: RackConnect* teknolojisinde yapılan son güncellemelerle bulut güvenliği özellikleri daha da gelişti. Özel bulut ve barındırma ortamlarının daha iyi yönetilmesi sağlanıyor.

Editörün Seçtikleri: Arista Networks, Cisco ve Diğer Rakipleriyle Boy Ölçüşüyor

Editörün Seçtikleri: Arista Networks, piyasaya sürdüğü bulut bilişim anahtarları ve yazılımlarıyla Cisco ve diğer birleştirilmiş altyapı sağlayıcılarıyla rekabete hazır.

Editörün Seçtikleri: Bulut Depolama Güvenliği için Box ve Intel Ortaklığı

Bulut depolama şirketi Box, Intel ile iş ortaklığı yaparak daha gelişmiş güvenlik ve kurumsal düzeyde hizmetler sunmak için Intel Expressway Cloud Access 360 çözümünden faydalanıyor.