Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 710 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Intel® Core™ Processor Performance

Intel® processors with Turbo Boost Technology and Hyper-Threading boost performance.

Editörün Seçtikleri: McAfee, Intel Stratejisi

Editörün Seçtikleri: McAfee-Intel stratejisi, bilgisayarlara ve sunuculara karşı kötü amaçlı saldırıları tespit eden McAfee DeepSAFE*, hibrid donanım ve yazılım teknolojilerinden oluşur.

Editörün Seçtikleri: Özel Bulut Projeleriyle İlgili Soru İşaretleri

Editörün Seçtikleri: Cloud Technology Partners yöneticileri, size özel bulut projelerindeki güçlüklerden ve alınması gereken ciddi kararlardan bahsediyor.

Editörün Seçtikleri: RackConnect* Teknolojisi Bulut Güvenliği Özelliklerini Geliştiriyor

Editörün Seçtikleri: RackConnect* teknolojisinde yapılan son güncellemelerle bulut güvenliği özellikleri daha da gelişti. Özel bulut ve barındırma ortamlarının daha iyi yönetilmesi sağlanıyor.

Editörün Seçtikleri: Arista Networks, Cisco ve Diğer Rakipleriyle Boy Ölçüşüyor

Editörün Seçtikleri: Arista Networks, piyasaya sürdüğü bulut bilişim anahtarları ve yazılımlarıyla Cisco ve diğer birleştirilmiş altyapı sağlayıcılarıyla rekabete hazır.

Editörün Seçtikleri: Bulut Depolama Güvenliği için Box ve Intel Ortaklığı

Bulut depolama şirketi Box, Intel ile iş ortaklığı yaparak daha gelişmiş güvenlik ve kurumsal düzeyde hizmetler sunmak için Intel Expressway Cloud Access 360 çözümünden faydalanıyor.

Editörün Seçtikleri: Şubeler İçin Birleştirilmiş Altyapı

Editörün Seçtikleri: HP ve Intel sponsorluğunda hazırlanan birleştirilmiş altyapı strateji kılavuzunda, şubelerde birleşik ağ kullanımının önemi açıklanmaktadır.

Editörün Seçtikleri: Sağlık Sektöründeki BT Yöneticileri Bulut Bilişim Uygulamalarına Geçişi Ağırdan Alıyor

Sağlık sektöründeki BT yöneticileri, hasta verilerinin güvenliğiyle ilgili kaygıların bulut bilişime geçişleri geciktirdiğini söylüyor ve özel bulut ortamlarına herkese açık bulut ortamlarından daha çok güvendiklerini belirtiyorlar.

Editörün Seçtikleri: ABD Siber Savaş Komutanı DARPA'da

Editörün Seçtikleri: ABD Siber Komutanlığı'nın başındaki isim General Keith Alexander, Gelişmiş Savunma Projeleri Araştırma Kurumu'nun (DARPA) siber savaş konulu seminerinde bulut teknolojisinin maliyetleri dizginleyip BT varlıklarını koruyabileceğini belirtti.

Per Watt Benchmarks: Intel® Xeon® Processor E3 Family - Small Business

This workload averages the median of three runs using WebBench*, DVD Store* Version 2, and Microsoft Exchange Load Generator* (LoadGen).