Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 60 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Partner Guide: Education Specialty Benefits

Intel® Technology Provider education partner guide

Ön izleme | İndir

Eğitime Özel Avantajlar

Ortaklar, eğitim sektörüne özel kademe düzeyindeki avantajlara ek olarak, daha da güçlü olan Eğitime Özel Avantajlar da elde edebilirler.

Intel Küresel Çeşitlilik ve Çeşitliliği Kucaklama

Intel'in daha kucaklayıcı bir iş gücü oluşturmak için küresel çeşitliliğe odaklanarak farklılıkları nasıl güçlü yanlara dönüştürdüğünü keşfedin.

Intel Diversity Progress Report: 2015 Annual Report

After exceeding 2015 hiring goals, Intel announces new goals in the Diversity 2015 Annual Report Program Summary to keep increasing diversity hiring.

Diversity Employee Groups

Diversity Employee Groups

Intel Diversity Progress Report: 2015 Mid-Year Report

Diversity progress report highlights how core hiring, talent pipeline, and other programs helped Intel exceed hiring goals for women and minorities.

Hükümet Kaynakları: Öğretmenleri Eğitimde Dönüşüm için Güçlendirme

Öğretmenler, teknolojiyi entegre ederek ve öğrenci merkezli yaklaşımları destekleyerek, öğrencileri geleceğin mucitleri olmaları için gerekli becerilerle güçlendiriyor.

Intel Hükümet Kaynakları: Ekonomik Güçlendirme İnovasyonu

Intel, teknoloji inovasyonunu her yerde gerçeğe dönüştürerek ekonomik güçlendirmeyi sağlamak için hükümetler, topluluklar ve diğer paydaşlarla birlikte çalışıyor.

Hükümet Kaynakları: Girişimcileri İnovasyon için Güçlendirme

Genç girişimcilerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak; aileler, topluluklar ve uluslar için kalıcı ekonomik güçlendirme sağlayan inovasyonları mümkün kılar.

Hükümet Kaynakları: Teknolojiye Erişim Boşluğunu Kapatma

İhtiyacı olanlara teknoloji ve İnternet erişimi sağlayarak, aileler, topluluklar ve uluslar için eğitim fırsatlarını ve ekonomik fırsatları genişletiyoruz.