Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 58 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Windows* 8 Nasıl Kullanılır

Intel, başlangıç ekranından kısayollar ve masaüstü ile çalışmaya, charms bar ile ince ayarlar yapmaya kadar Windows* 8 kullanımını anlatıyor.

Size En Uygun Yeni Bilgisayar

İkisi Bir Arada Ultrabook™ ve Hepsi Bir Arada bilgisayarlar dahil yeni cihazlar hakkında bilgi edinin ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulun.

Ücretsiz Çevrimiçi Eğitimde Yeni Devrimi Keşfediyoruz

Doğru masaüstü ya da dizüstü bilgisayar ile Harvard, Carnegie Mellon ya da MIT gibi üniversitelerden ücretsiz çevrimiçi eğitim almak artık oldukça kolay.

Teknoloji İpuçları: Birden Çok iPod* Cihazını Bir Bilgisayarda Senkronize Etme

İki ya da daha fazla iPod ya da iPhone* cihazını, iTunes kullanarak senkronize etmek için bu adımları izleyin.

Teknoloji İpuçları ve Püf Noktaları

Access a wealth of tips and tricks to expand your technology know-how, including product finders, how-to videos, articles, and more.

Facebook’ta* Gizliliğinizi ve Güvenliğinizi Arttırın

Video: Intel, AskDaveTaylor.com sitesinin sahibi Dave Taylor ile işbirliği yapıyor. Dave Taylor, sık sık değişen Facebook gizlilik ayarlarını bizlere anlatıyor.

SMS ile Geçiş Kodu Kullanarak Facebook* Hesabınızı Daha Güvenli Hale Getirin

Video: Intel, AskDaveTaylor.com sitesinin sahibi Dave Taylor ile işbirliği yapıyor. Dave Taylor, Facebook’un* SMS ile Geçiş Kodu özelliğini bizlere anlatıyor.

Çocukların Ücretsiz Online Oyun Oynayabileceği Harika Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar - Intel

En son teknoloji eğlence merkeziniz olacak yeni Hepsi Bir Arada Bilgisayar ile her yer ücretsiz online oyunları oynayabileceğiniz güvenli birer ortama dönüşecek.

Dizüstü Bilgisayar ile Yapılacak Havalı Şeyler

Okul ödevleri ve kablosuz bağlantıyla e-posta erişimi, dizüstü bilgisayar ile yapılacak havalı şeylerden yalnızca ikisi. Oyun deneyimi, alışveriş, eğitim ve medya olanaklarını da keşfetmeye başlayın.

Dizüstü Bilgisayarınızı Televizyonunuza Bağlamak için HDMI* Kablosunun Kullanılması

Dave Taylor, istediğiniz görüntülerin bilgisayarınızdan Yüksek Çözünürlüklü Televizyonunuza (HDTV) akışını sağlamak için basit bir HDMI* kablo kullanarak dizüstü bilgisayarınızı televizyonunuza nasıl bağlayacağınızı gösteriyor.