Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 24 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

How to Overclock Your CPU with Unlocked Intel® Processors

Learn how to overclock your CPU with unlocked Intel® Core™ Processors with beginner and advanced tools to enhance your gaming pc performance.

Buying a Computer—Things to Consider

When buying a computer, get tips and tools to make sure you are getting the perfect technology system for your needs.

How to Connect a Laptop to a TV

Learn how simple it can be to stream content from your laptop to your TV with Intel® Wireless Display technology.

Teknoloji İpuçları ve Püf Noktaları

Teknoloji bilginizi arttırmak için ürün arama araçları, nasıl yapılır videoları, makaleler ve daha fazlası için teknoloji ipuçları ve püf noktaları parmaklarınızın ucunda.

Dizüstü mü Masaüstü mü: Bir Yaşam Tarzı Tercihi

Dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar arasında seçim yapmanız mı gerekiyor? Dönüştürülebilir Ultrabook™ ile Hepsi Bir Arada ev bilgisayarı arasındaki farkları öğrenin.

Mac* mi Kişisel Bilgisayar mı Çekişmesi

Size en uygun bilgisayarı seçmek için en yeni özelliklerden uyumluluğa ve güvenilirliğe her konuda Mac* ve bilgisayar özellikleri hakkında bilgi edinin.

Intel® Teknoloji İpuçları | Silinen Dosyaların Kurtarılması

Geri dönüşüm kutuları, dosya geçmişi, dosya kurtarma programları gibi yollarla dosyaların kurtarılması hakkında bilgi veriyor.

How to Share Files Between Computers

Learning how to share files between computers and mobile devices can save you time and from having to switch computers if you can’t find something.

Bilgisayarda Ses Kaydı Yapma

Profesyonel kalitede müzik kayıtlarını ya da arkadaşlarınız ve aileniz için daha basit ama samimi kutlamalar için bilgisayarınızda ses kayıtlarını nasıl yapacağınızı öğrenin.

Windows* 8 Dizüstü Bilgisayara Nasıl Monitör Bağlanır - Intel

Intel ile dizüstü bilgisayarınızı monitöre nasıl bağlayacağınızı ve her iki ekranda ayrı görüntüleme modunu nasıl atayacağınızı, böylece nasıl özgürce ve kolayca çalışabileceğinizi öğrenin.