Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 27 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Devices with Intel® RealSense™ Technology

Explore a range of laptops, notebooks, and other devices with Intel® RealSense™ technology to recognize facial expressions and hand gestures.

Intel Experience Booths at CES 2015

Watch demos and ask questions at the Intel Experience Booths at CES 2015; experience freedom, creativity, a new dimension, invention, and more.

Intel Fireside Chats at CES 2015

Explore innovations from Intel with the Intel Fireside Chats at CES 2015, such as Intel®-based wearables, natural computing innovations, and more.

Hız Aşırtmalı Intel® İşlemciler

Kilitsiz Intel® işlemcilerin en iyi oyun deneyimi için başlangıç düzeyi ve gelişmiş düzeyde hız aşırtma desteğini nasıl kolaylaştırdığını öğrenin.

How to Capture, Edit, and Share Audio from Your PC

Recording and editing audio on your Intel-based PC is fun and easy.

How to Make Ringtones from Your PC

Learn how fun and easy it is to create custom ringtones for your mobile phone with your Intel-based PC.

Cool Things to Do with Your Laptop

Schoolwork and wireless email are just two cool things to do with your laptop; start exploring possibilities in gaming, shopping, education, and...

Size En Uygun Yeni Bilgisayar

İkisi Bir Arada Ultrabook™ ve Hepsi Bir Arada bilgisayarlar dahil yeni cihazlar hakkında bilgi edinin ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulun.

En İyi Beş Online Film Web Sitesi

En iyi çevrimiçi film web sitelerini, sonra da hızlı film akışı ya da kolay film dosyası indirmenizi sağlayacak doğru bilgisayarı bulun.

Ultrabook™ Cihazınızı Intel® WiDi Teknolojisi ile Televizyona Bağlayın

Bilgisayar içeriğini kablosuz olarak televizyonunuza aktarmanızı sağlayan Intel® WiDi teknolojisini kullanarak Ultrabook™ cihazınızı televizyonunuza bağlama talimatları ve spesifikasyonları.