Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 32 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Devices with Intel® RealSense™ Technology

Explore a range of laptops, notebooks, and other devices with Intel® RealSense™ technology to recognize facial expressions and hand gestures.

Intel Experience Booths at CES 2015

Watch demos and ask questions at the Intel Experience Booths at CES 2015; experience freedom, creativity, a new dimension, invention, and more.

Intel Fireside Chats at CES 2015

Explore innovations from Intel with the Intel Fireside Chats at CES 2015, such as Intel®-based wearables, natural computing innovations, and more.

Cool Things to Do with Your Laptop

Schoolwork and wireless email are just two cool things to do with your laptop; start exploring possibilities in gaming, shopping, education, and...

Size En Uygun Yeni Bilgisayar

İkisi Bir Arada Ultrabook™ ve Hepsi Bir Arada bilgisayarlar dahil yeni cihazlar hakkında bilgi edinin ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulun.

En İyi Beş Online Film Web Sitesi

En iyi çevrimiçi film web sitelerini, sonra da hızlı film akışı ya da kolay film dosyası indirmenizi sağlayacak doğru bilgisayarı bulun.

Ultrabook™ Cihazınızı Intel® WiDi Teknolojisi ile Televizyona Bağlayın

Bilgisayar içeriğini kablosuz olarak televizyonunuza aktarmanızı sağlayan Intel® WiDi teknolojisini kullanarak Ultrabook™ cihazınızı televizyonunuza bağlama talimatları ve spesifikasyonları.

Intel® She Will Connect Girişimi

Dave Taylor, istediğiniz görüntülerin bilgisayarınızdan Yüksek Çözünürlüklü Televizyonunuza (HDTV) akışını sağlamak için basit bir HDMI* kablo kullanarak dizüstü bilgisayarınızı televizyonunuza nasıl bağlayacağınızı gösteriyor.

How to Download Music Files

Intel explains how to download new music directly onto your computer or other device and how to use a cloud-based or streaming service.

Windows* 8 Dizüstü Bilgisayara Nasıl Monitör Bağlanır - Intel

Intel ile dizüstü bilgisayarınızı monitöre nasıl bağlayacağınızı ve her iki ekranda ayrı görüntüleme modunu nasıl atayacağınızı, böylece nasıl özgürce ve kolayca çalışabileceğinizi öğrenin.