Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 419 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Intel IT Center

Intel IT Center

Collaborative Analytics for Personalized Cancer Care

Intel and the OHSU Knight Cancer Institute use collaborative analytics and genomic analysis via the cloud to develop personalized treatment plans.

Big Data Cloud: Converging Technologies

Solution Brief: Learn how cloud and big data tech create a competitive advantage in a cost-effective delivery model, and steps to begin an initiative.

Ön izleme | İndir

Intel and SAP HANA* Deliver Real-Time Analytics Faster

Discover how the new Intel® Xeon® processor E7 v3 family running SAP HANA* delivers real-time analytics faster with accelerated performance.

The Future of the Data Center: Intel's Perspective

Intel's vision focuses on software-defined infrastructure that will enable organizations to do amazing things through their data centers.

Ön izleme | İndir

Editörün Seçtikleri: Lenovo SCA* ile Daha Güçlü Kimlik Doğrulama Olanağı

Editörün Seçtikleri'nden bu videoda, Lenovo Secure Cloud Access* teknolojisinin bulut hizmetleri için kimlik doğrulamasını nasıl geliştirdiği anlatılıyor.

Editörün Seçtikleri: McAfee, Intel Stratejisi

Editörün Seçtikleri: McAfee-Intel stratejisi, bilgisayarlara ve sunuculara karşı kötü amaçlı saldırıları tespit eden McAfee DeepSAFE*, hibrid donanım ve yazılım teknolojilerinden oluşur.

Editörün Seçtikleri: Özel Bulut Projeleriyle İlgili Soru İşaretleri

Editörün Seçtikleri: Cloud Technology Partners yöneticileri, size özel bulut projelerindeki güçlüklerden ve alınması gereken ciddi kararlardan bahsediyor.

Editörün Seçtikleri: RackConnect* Teknolojisi Bulut Güvenliği Özelliklerini Geliştiriyor

Editörün Seçtikleri: RackConnect* teknolojisinde yapılan son güncellemelerle bulut güvenliği özellikleri daha da gelişti. Özel bulut ve barındırma ortamlarının daha iyi yönetilmesi sağlanıyor.