Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 415 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Editörün Seçtikleri: Lenovo SCA* ile Daha Güçlü Kimlik Doğrulama Olanağı

Editörün Seçtikleri'nden bu videoda, Lenovo Secure Cloud Access* teknolojisinin bulut hizmetleri için kimlik doğrulamasını nasıl geliştirdiği anlatılıyor.

Editörün Seçtikleri: McAfee, Intel Stratejisi

Editörün Seçtikleri: McAfee-Intel stratejisi, bilgisayarlara ve sunuculara karşı kötü amaçlı saldırıları tespit eden McAfee DeepSAFE*, hibrid donanım ve yazılım teknolojilerinden oluşur.

Editörün Seçtikleri: Özel Bulut Projeleriyle İlgili Soru İşaretleri

Editörün Seçtikleri: Cloud Technology Partners yöneticileri, size özel bulut projelerindeki güçlüklerden ve alınması gereken ciddi kararlardan bahsediyor.

Editörün Seçtikleri: RackConnect* Teknolojisi Bulut Güvenliği Özelliklerini Geliştiriyor

Editörün Seçtikleri: RackConnect* teknolojisinde yapılan son güncellemelerle bulut güvenliği özellikleri daha da gelişti. Özel bulut ve barındırma ortamlarının daha iyi yönetilmesi sağlanıyor.

Editörün Seçtikleri: Mobil Dünyada BT Kontrolünü Yeniden Kazanmak

InformationWeek'ten alınan bu Editörün Seçtikleri bölümünde, BlackBerry'nin kullanıcı deneyimini tehlikeye atmadan mobil cihaz güvenliğini nasıl sağladığına yer veriliyor.

Editörün Seçtikleri: Arista Networks, Cisco ve Diğer Rakipleriyle Boy Ölçüşüyor

Editörün Seçtikleri: Arista Networks, piyasaya sürdüğü bulut bilişim anahtarları ve yazılımlarıyla Cisco ve diğer birleştirilmiş altyapı sağlayıcılarıyla rekabete hazır.

Editörün Seçtikleri: Bulut Depolama Güvenliği için Box ve Intel Ortaklığı

Bulut depolama şirketi Box, Intel ile iş ortaklığı yaparak daha gelişmiş güvenlik ve kurumsal düzeyde hizmetler sunmak için Intel Expressway Cloud Access 360 çözümünden faydalanıyor.

Editörün Seçtikleri: İstemci Makinelerini Tanıyan Bulut Tartışmaları Hararetleniyor

Editörün Seçtikleri arasında yer alan Wired Cloudline'dan alınan bu blog yazısı, istemci makinelerini tanıyan bulut bilişimde proxy'lerin rolünü ele almaktadır.

Editörün Seçtikleri: Şubeler İçin Birleştirilmiş Altyapı

Editörün Seçtikleri: HP ve Intel sponsorluğunda hazırlanan birleştirilmiş altyapı strateji kılavuzunda, şubelerde birleşik ağ kullanımının önemi açıklanmaktadır.