Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 148 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Intel® IT Center Delivers IT Resources: Watch the Video

Watch this video to discover the benefits of joining the Intel® IT Center, our new program delivering premium resources to IT professionals

Windows® 10'un iş avantajları

Windows® 10: Yükseltmenin getireceği 5 iş avantajı

Intel, VMworld Europe'a katılıyor

VMworld Europe 2015: Oculus Rift deneyimini yaşayın ve dünyanın ilk 64 Düğümlü Tamamen Flash Bellekten Oluşan Virtual SAN teknolojisiyle tanışın

Korumalı İşlem Ekranı ile Intel® Identity Protection Teknolojisi

Bilgisayar başındakinin bir insan olduğunu doğrulayan ve kötü amaçlı yazılımların ekranı yakalamasını önleyen korumalı işlem ekranı sunan Intel® Identity Protection Teknolojisi ile işlemleriniz güvende.

Intel® AES New Instructions: White Paper

White Paper: Intel® AES New Instructions set, guidelines and demonstrations.

Ön izleme | İndir

AES-NI ve Secure Key Özellikleriyle Intel® Veri Koruma Teknolojisi

Intel® AES-NI, önceki algoritmayı daha çok geliştiren ve veri şifrelemeyi hızlandıran yeni bir şifreleme yönerge dizisidir.

Intel® Identity Protection Teknolojisi

Intel® Identity Protection Teknolojisi (Intel® IPT), güvenlik düzeyinizi arttırarak önemli hesaplarınıza yetkisiz erişimleri engeller.

Intel® Identity Protection Technology and MYDIGIPASS.COM*

Discusses how consumers can safely access web sites and combat online security threats with Intel® Identity Protection Technology and MYDIGIPASS.COM*.

Açık Anahtar Altyapısı ile Intel® IPT

Bir kullanıcı, şirketler için ikinci bir kimlik doğrulama faktörü olan açık anahtar altyapısı ile Intel® Identity Protection Teknolojisi'ni kullanarak oturum açtığında bunu doğrulayabilirsiniz.

Activating Intel® Trusted Execution Technology (Intel® TXT)

Follow the steps to activate your Intel® Trusted Execution Technology (Intel® TXT) and explore useful resources to maximize this security solution.