Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 364 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Editörün Seçtikleri: Lenovo SCA* ile Daha Güçlü Kimlik Doğrulama Olanağı

Editörün Seçtikleri'nden bu videoda, Lenovo Secure Cloud Access* teknolojisinin bulut hizmetleri için kimlik doğrulamasını nasıl geliştirdiği anlatılıyor.

Editörün Seçtikleri: McAfee, Intel Stratejisi

Editörün Seçtikleri: McAfee-Intel stratejisi, bilgisayarlara ve sunuculara karşı kötü amaçlı saldırıları tespit eden McAfee DeepSAFE*, hibrid donanım ve yazılım teknolojilerinden oluşur.

Editörün Seçtikleri: Özel Bulut Projeleriyle İlgili Soru İşaretleri

Editörün Seçtikleri: Cloud Technology Partners yöneticileri, size özel bulut projelerindeki güçlüklerden ve alınması gereken ciddi kararlardan bahsediyor.

Editörün Seçtikleri: RackConnect* Teknolojisi Bulut Güvenliği Özelliklerini Geliştiriyor

Editörün Seçtikleri: RackConnect* teknolojisinde yapılan son güncellemelerle bulut güvenliği özellikleri daha da gelişti. Özel bulut ve barındırma ortamlarının daha iyi yönetilmesi sağlanıyor.

Editörün Seçtikleri: Bulut Depolama Güvenliği için Box ve Intel Ortaklığı

Bulut depolama şirketi Box, Intel ile iş ortaklığı yaparak daha gelişmiş güvenlik ve kurumsal düzeyde hizmetler sunmak için Intel Expressway Cloud Access 360 çözümünden faydalanıyor.

Editörün Seçtikleri: Sağlık Sektöründeki BT Yöneticileri Bulut Bilişim Uygulamalarına Geçişi Ağırdan Alıyor

Sağlık sektöründeki BT yöneticileri, hasta verilerinin güvenliğiyle ilgili kaygıların bulut bilişime geçişleri geciktirdiğini söylüyor ve özel bulut ortamlarına herkese açık bulut ortamlarından daha çok güvendiklerini belirtiyorlar.

Editörün Seçtikleri: ABD Siber Savaş Komutanı DARPA'da

Editörün Seçtikleri: ABD Siber Komutanlığı'nın başındaki isim General Keith Alexander, Gelişmiş Savunma Projeleri Araştırma Kurumu'nun (DARPA) siber savaş konulu seminerinde bulut teknolojisinin maliyetleri dizginleyip BT varlıklarını koruyabileceğini belirtti.

Intel Anchors Identity Protection in the Chipset

By building security into the hardware foundation, Intel develops a new approach to identity protection.

Ön izleme | İndir

How Intel Security Keeps the Enterprise Resilient

Watch how Intel Security keeps enterprise infrastructure resilient with hardware-enhanced features that find, freeze, and fix vulnerabilities.

Intel® Hardware-Enhanced Security Strengthens Anti-Malware Defense

Intel and McAfee help strengthen enterprise security for anti-malware defense by building security features into the hardware foundation.

Ön izleme | İndir