Dashboard

İçerik Bul

Sonuçları Filtrele
İlgili İçerik

Etkin Etiketler

  • 202 Sonuçlar
  • Öğe/Sayfa

Intel® Setup and Configuration Software (Intel® SCS)

Intel® vPro™ technology features find, setup, configure, and maintain secure connections to managed devices on your network.

Intel® Wireless Display ve Intel® Pro Wireless Display

Intel® WiDi ya da Intel® Pro WiDi ile filmleri, videoları, fotoğrafları, müzikleri, sunumları ve daha fazlasını mobil cihazınızdan HD televizyonunuza kablosuz olarak gönderin.

Intel® Sanallaştırma İşlemleri BT'yi Yeniden Şekillendiriyor

Intel daha yüksek performans, ölçeklenebilirlik, esneklik ve güvenilirlik için çekirdek sanallaştırma işlemlerini basitleştiriyor ve hızlandırıyor.

Intel IT Executive Insights: Maximizing the Business Value of IT

Align IT investments with Intel corporate strategies and better manage IT budget to improve the business value of IT.

Ön izleme | İndir

Engaging Students with Anytime, Anywhere Learning

Case Study: Northern Michigan University enables anytime, anywhere learning with Ultrabook™ 2 in 1 systems for enhanced student-teacher collaboration.

Ön izleme | İndir

Enterprise-Class Security for Server Virtualization Solution Brief

Brief: HyTrust and Intel developed an end-to-end security solution to address the risks associated with server virtualization and cloud technology.

Ön izleme | İndir

Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi)

Intel® Pro Wireless Display, tablet, bilgisayar ve Ultrabook™ cihazlarından içeriklerinizi bir konferans salonundaki ekranlara kablosuz olarak güvenli bir şekilde aktarmanızı sağlar.

İş İçin Dizüstü Bilgisayarlar: Ultrabook™ cihazları ve 2'si 1 aradalar

Güvenlik için tasarlanan ve geliştirilen çok amaçlı iş kullanımına yönelik ve Intel® Core™ vPro™ işlemci tabanlı Ultrabook™ cihazını keşfedin.

Bilgisayar Yükseltme: İşte Akıllıca Bir Adım

Dizüstü bilgisayarlarınızı gücünü Intel'in en yeni işlemcilerinden alan sistemlere yükseltin, böylece verimliliği ve güvenliği arttırırken genel maliyetleri azaltın.

Gamma and SECOM: Improving Digital Surveillance for ATMs

Solution Brief: SECOM and Gamma Solutions invest in a digital surveillance system based on Intel® Core™ i5 vPro™ processors to improve ATM security.

Ön izleme | İndir