• <Daha Fazlası Intel.com'da
    • Şu Şekilde Etiketlendi:

Mission-Critical Systems

Helping solve today’s toughest IT challenges

Görev için Kritik Bilgi İşlem

Özellikle eski altyapılarla, pahalı bakım sözleşmeleriyle ve düşük hacimli özel sunucu donanım çözümlerinden ayrılan kurumsal yazılım yenilikleriyle uğraşıyorsanız, sorunsuz bir görev için kritik bilgi işlem ortamını korumak ve sürdürmek ağır bir yük olabilir.

Ancak, işletmelerden beklenen daha hızlı ve farklı çalışma doğrultusunda, Intel® Xeon® işlemci E7 ailesinin sağladığı yeni sunucu teknolojileri bu güçlüklerin üstesinden gelinmesine yardımcı olmak için günümüzün görev için kritik bilgi işlem ortamlarını kullanışlı hale getirmektedir.

Her geçen gün daha fazla kurumsal veri merkezinin nasıl görev için kritik bilgi işlem çözümlerine geçtiğini okuyun.

Ekosistem için kritik yeniliklerin özel sistemlerden Intel® işlemci tabanlı sistemlere geçerek çığır açan ekonomik bir modelde performans, RAS ve ölçeklenebilirlik olanaklarının tümünü nasıl sunduğunu okuyun.

Görev için kritik sistemlerin dönüştürülmesi

Lider kurumsal yazılım sağlayıcıları ve donanım geliştiricileri, yeni Intel® Xeon® işlemci E7 ailesi ve Intel® Itanium® işlemciyi temel alarak sundukları çözümlerle görev için kritik bilgi işlemi dönüştürmektedir. Bu birleşik çözümler performans, ölçeklenebilirlik, veri depolama, OLTP, iş zekası ve daha fazlası için optimize edilmiştir.Tüm bu çözümler hakkında gerekli bilgiyi intel.com adresinden alabilirsiniz.

Learn about software developer solutions

Learn about hardware developer solutions

Learn about industry solutions

Some of the world's most successful companies, including Intel’s own IT department, have already transitioned their mission-critical applications and database deployments to Intel-based servers.

See more industry examples >

Tartışmalar