Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

 

Listed below are the results of testing a small sample of DDR2 DIMM modules on Intel® chipset-based motherboards. We are providing this information as a guide to module performance with Intel® chipset platforms. This testing is not intended to replace the normal OEM component qualification process. For results on specific Intel® motherboards or OEM production motherboards, please refer to the OEM's list of qualified memory suppliers.

Summary of chipsets used in testing

DDR2 800 MHz Non-ECC modules were tested with the Intel® Q965, G965, P965 Express Chipset-based reference boards. DDR2 800 MHz ECC modules were tested with the Intel® 3210 Series Chipset-based reference boards. DDR2-800 testing was performed at CL5 latency conditions. Part numbers for CL5-tested memory are listed below. Intel chipsets that support DDR2-800 also support the corresponding CL6 part number.

DDR2 800MHz unbuffered DIMM validation results

Download UDIMM system validation results.

 

Approved test labs

The following test labs have the capability of performing DDR2 Unbuffered DIMM system-level testing. For further information, please contact:

Advanced Validation Labs
17665B Newhope Street
Fountain Valley, CA 92708
Attn: Rhonda Duda
Tel: 714-438-2787
Fax: 714-427-3752
Email: sales@validationlabs.com
www.validationlabs.com

 

Additional information: 1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Doğrulama Sonuçları

Yasal bilgiler

BU TEST RAPORU PAZARLANABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ VEYA HERHANGİ BİR TEKLİF, ÖZELLİK VEYA ÖRNEKTEN DOĞACAK DİĞER HERHANGİ BİR GARANTİ DAHİL OLMAK ÜZERE, HİÇBİR GARANTİ VERİLMEKSİZİN "OLDUĞU GİBİ" SUNULMAKTADIR.

Bu belgedeki bilgiler Intel® ürünleriyle bağlantılı olarak verilmektedir. Bu belge veya Intel ürünlerinin satışı ile herhangi bir fikri mülkiyet hakkına ilişkin, önceden yapılmış beyanın yasaklanmasıyla ya da diğer bir şekilde açık veya zımni herhangi bir lisans verilmemektedir. Intel, bu ürünlere ilişkin Intel Satış Hüküm ve Koşulları'nda belirtilen durumlar haricinde, hiçbir sorumluluk kabul etmez ve belirli bir amaca uygunluk, pazarlanabilirlik veya herhangi bir patent, telif hakkı ya da diğer bir fikri mülkiyet hakkının ihlali ile ilgili sorumluluk veya garantiler de dahil olmak üzere, Intel ürünlerinin satışı ve/veya kullanımı ile ilgili açık veya zımni tüm garantilerden feragat eder. Intel ürünleri, tıbbi, hayat kurtarma veya yaşam destek uygulamalarında kullanım amacını taşımamaktadır.

Intel, test spesifikasyonlarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ürün ihlali veya ürün garantisinden doğacak tüm yükümlülükler dahil olmak üzere, ürünün tasarımından, satışından ve işlevselliğinden sadece donanım sağlayıcısı sorumludur.