• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Yeni Intel® Atom™ İşlemciler

Size ayak uyduran Intel düzeyinde performans

Günümüzün Intel® Atom™ işlemcileri nesli, bir dizi bilgisayar işlemini desteklemek için enerji verimli performans sunar. İnce ve hafif akıllı telefonlar ve tabletler. Akıllı telefonlar. Yenilikçi sağlık cihazları. Akıllı şehir altyapısı izleme. Bulut için yüksek performanslı mikrosunucular. Bunlar Intel Atom işlemci inovasyonunun ultra düşük güçle daha yüksek performans sağladığı yollardan yalnızca birkaçıdır: kişiler arasından bağlantı kurmak, hayatı zenginleştirmek ve Cihazlar Ağı'nı desteklemek.

İstediğiniz her şeyi yapmanızı sağlayan tabletler

Yeni Intel Atom işlemciye sahip tabletler, mükemmel performans ve enerji verimliliği için optimum güçle donatıldı; sevdiğiniz şeylerin keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hareket halindeyken dinleyin, izleyin, oynayın ve üretken olun.

Kurumsal kullanıma yönelik güçlü, enerji verimli tabletler

Intel® Atom™ işlemcili tabletlerle verimlilikten taviz vermeden şirketinizin mobilitesini artırın. Bu ince ve hafif cihazlar, birden çok uygulamayı aynı anda çalıştıran ve kullanıcıların uygulamalar arasında kolaylıkla gezinmesini sağlayan Intel seviyesinde performans düzeyine sahiptir. Intel Atom işlemci, enerji verimliliğiyle saatlerce hızlı performans sunar.

Mikrosunucular için İşlemciler

Yüksek yoğunluklu ve enerji verimli performansa sahip mikrosunuculara mı ihtiyacınız var? Yeni Intel® Atom™ işlemci C2000 ürün ailesi raf alanını maksimum düzeye çıkarmanıza olanak tanır ve sunucu düğümü başına en fazla yedi watt gerektiren mikrosunucularla enerji maliyetlerini azaltır.1

Daha akıllı cihazlar

Hızlı akıllı telefonlar

Hızlı akıllı telefonlar

Intel® Atom™ işlemcilerle çok daha akıllı olan akıllı telefonlar Web'de daha hızlı gezinme, daha hızlı uygulamalar ve zahmetsizce çoklu görev yürütme olanağı sunuyor.

Akıllı sistemler

Her yerde akıllı teknoloji

Intel® Atom™ işlemci aileleri çeşitli performans özellikleri ve kompakt boyutuyla araç içi bilgi ve eğlence, interaktif kiosklar ve satış noktası terminalleri gibi gömülü kullanımlar için ideal tercihtir.

Çevreye duyarlı

Çevreye duyarlı

Kurşunsuz ve halojensiz olarak üretilen Intel® Atom™ işlemci bu özelliğiyle çevreye duyarlı bir seçimdir.

Intel® Atom™ İşlemci İş Üstünde

Tabletler kontrolü ele geçiriyor

Tabletlerin popülerliğinin artması dünyanın çalışma biçimini nasıl değiştiriyor öğrenin.

Şimdi izleyin ›

İşletmeler için tabletler

Intel® işlemcili tabletler: Uyumlu. Taşınabilir. Durdurulamaz.

Şimdi Alışveriş Yapın

Yeni Intel® Atom™ işlemci C2000

Mikrosunucular için yeni Intel® Atom™ işlemci C2000 ürün ailesinin raf alanını nasıl maksimum düzey çıkardığını ve enerji maliyetlerini nasıl en aza indirdiğini öğrenin.

Mikrosunucuları keşfedin >

Basitleştirilmiş ekranlar

Intel'in dijital ekran çözümünün entegrasyonu ve verimliliği nasıl daha basit bir şekilde sunduğunu keşfedin.

Şimdi izleyin ›

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Dinamik Web Karşılaştırması performansına dayanmaktadır. "Önceki Nesil" yapılandırma – Intel® Atom™ S1260 işlemci (8 GB, SSD, 1GbE), Puan=1522. "Yeni Nesil" yapılandırma – Intel Atom C2750 işlemci (32 GB, SSD, 10GbE), Puan=11351. Kaynak: Ağustos 2013 tarihli şirket içi Intel ölçümleri.