Işık Hızında Performans, Üstün Oyun Deneyimi

Size ayak uyduran Intel'e özgü performans

Günümüzün Intel® Atom™ işlemcileri, ince ve hafif akıllı telefonlar ve tabletlerden, akıllı arabalar, yenilikçi sağlık cihazları, akıllı şehir altyapı izleme sistemleri, bulut için yüksek performansı mikrosunuculara kadar çok çeşitli bilgi işlem cihazları için enerji verimli performans sunar. Bunlar, Intel Atom işlemci inovasyonunun ultra düşük güçle daha yüksek performans sağladığı alanlardan yalnızca birkaçıdır. Kişiler arasından bağlantı kurmak, hayatı zenginleştirmek ve Nesnelerin İnterneti'ni desteklemek, bu inovasyonun diğer özellikleri arasındadır.

Sevdiğiniz her şeyi yapmanızı sağlayan tabletler

Yeni Intel Atom işlemciye sahip tabletler, mükemmel performans ve enerji verimliliği için optimum güçle donatıldı; sevdiğiniz şeylerin keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hareket halindeyken müzik dinleyin, video izleyin, oyun oynayın ve üretken olun.

 

Kurumsal kullanıma yönelik güçlü, enerji verimli tabletler

Intel® Atom™ işlemcili tabletlerle verimlilikten taviz vermeden şirketinizin mobilitesini artırın. Bu ince ve hafif cihazlar, birden çok uygulamayı aynı anda çalıştıran ve kullanıcıların uygulamalar arasında kolaylıkla gezinmesini sağlayan Intel'e özgü performans sunar. Intel Atom işlemci, enerji verimliliğiyle saatlerce hızlı performans sunar.

 

Mikrosunucular için geliştirilen işlemciler

Yüksek yoğunluklu ve enerji verimli performansa sahip mikrosunuculara mı ihtiyacınız var? Yeni Intel® Atom™ C2000 işlemci ürün ailesi raf alanını maksimum düzeye çıkarmanıza olanak tanır ve sunucu düğümü başına en fazla yedi watt gerektiren mikrosunucularla enerji maliyetlerini azaltır.1

Mikrosunucuları keşfedin >

Daha Akıllı Cihazlar

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Dinamik Web Karşılaştırması performansına dayanmaktadır. "Önceki Nesil" yapılandırma – Intel® Atom™ S1260 işlemci (8 GB, SSD, 1GbE), Puan=1522. "Yeni Nesil" yapılandırma – Intel Atom C2750 işlemci (32 GB, SSD, 10GbE), Puan=11351. Kaynak: Ağustos 2013 tarihli şirket içi Intel ölçümleri.