Intel® Atom™ İşlemci

 • Daha yüksek işlemci gücü ve enerji verimliliği sayesinde artık daha akıllıca çalışabilir ve daha güçlü oynayabilirsiniz

Intel® Atom™ İşlemci

 

Ek Kaynaklar

Intel® Atom™ İşlemcili Ürünler

 • Intel'e Özgü Performansa Sahip Tabletler

  Intel® Atom™ işlemcilerle ışık hızında Web'de gezinme ve uygulama yükleme. Uzun pil ömrü, hareket halindeyken şarkılar dinlemenizi, videolar izlemenizi, oyunlar oynamanızı ve üretken olmanızı sağlar. Zengin ve canlı görseller ise tam anlamıyla üstün bir deneyim yaşatır.

 • Kurumsal Kullanıma Yönelik Tablet

  Intel® Atom™ İşlemcili iş tabletleri sayesinde, BT Yöneticileri belirli görevlerdeki çalışanlarına daha iyi destek verirken, toplam dağıtım maliyetini düşürmelerini sağlayacak daha fazla seçenekleri olacak. Mükemmel performans ve uyumluluk özellikleri, uzun pil ömrü ve 1dahili güvenlik ile çalışanlarınızın tabletlerini desteklemek artık çok daha kolay.

 • Akıllı Telefonlar

  Telefonunuzda Intel® Atom™ işlemci varsa, İnternette jet hızıyla gezinmenin, süper hızlı uygulamaların, harika fotoğrafların, 1080p videoların, gücü optimize edilmiş pillerin ve daha fazlasının keyfini çıkaracaksınız. Intel® Atom™ işlemciyle telefonunuz gerçekten çok akıllı.

 • Mikrosunucular

  Yeni Intel Atom C2000 işlemci ürün ailesi, mikrosunucular için önceki serilere göre daha iyi performans, daha yüksek bellek kapasitesi ve daha iyi enerji verimliliği sağlar. Hafif yatay ölçekli iş yükleriniz için yüksek yoğunluklu ve düşük güç tüketimli bir mikrosunucuya ihtiyacınız olduğunda ideal bir çözümdür.2

 • Nesnelerin İnterneti

  Neredeyse tüm sektörler Nesnelerin İnterneti'ni kendi avantajları doğrultusunda kullanmanın yollarını keşfediyor. Akıllı ve birbirine bağlı cihazlar ağı büyümeye devam ederken birçok işletme minimum güç tüketimi sunan güvenli ve yüksek performanslı çözümler arıyor. Yeni Intel® Atom™ işlemci E3800 ürün ailesi şimdi bu avantajları tek bir yonga üzerinde sistemde sunuyor.

Satın Alın Sizin için doğru sistemi bulun

Alışverişe Başlayın Tabletler >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Belirli Intel® işlemcilerde bulunan dahili güvenlik özellikleri, ek yazılım, donanım, hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Ayrıntılı bilgi için sistem üreticinize başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/security/security-at-home.html sayfasına bakın.

2. Dinamik Web Karşılaştırması performansına dayanmaktadır. "Önceki Nesil" yapılandırma – Intel® Atom™ S1260 işlemci (8 GB, SSD, 1GbE), Puan=1522. "Yeni Nesil" yapılandırma – Intel Atom C2750 işlemci (32 GB, SSD, 10GbE), Puan=11351. Kaynak: Ağustos 2013 tarihli şirket içi Intel ölçümleri.

3. "Çatışmaya hizmet etmeyen" ürünler, Amerika Sermaye Piyasası Kurulu (SEC) kurallarına göre Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC) veya komşu ülkelerdeki silahlı grupları doğrudan ya da dolaylı olarak finanse eden veya bunlara fayda sağlayan çatışma minerallerini (kalay, tantal, tungsten ve/veya altın) içermeyen ürünler anlamına gelmektedir. "Çatışmaya hizmet etmeyen" ifadesini; çatışma minerali kaynakları, DKC veya komşu ülkelerdeki çatışmaları finanse etmeyen tedarikçilere, izabe ocaklarına ve arıtımcılara atıfta bulunmak için daha geniş anlamda da kullanırız.