Ürün ve Performans Bilgileri

1

Tüm Intel® işlemciler 64 bit değildir. Android* işletim sisteminin mevcut sürümü, tam 64 bit bilgisayar deneyimini desteklemez. Daha fazla bilgi için sistem üreticinizle görüşün.

2

Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

3

Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Intel, kaybolan ya da çalınan veriler veya sistemler ya da bu tür kayıplardan kaynaklanabilecek herhangi bir zarar için sorumluluk üstlenmez.

4

Intel® teknolojileri, etkinleştirilmiş donanım, özel yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine ya da perakende satıcınıza başvurun.

5

Dinamik Web Karşılaştırması performansına dayanmaktadır. "Önceki Nesil" yapılandırma – Intel® Atom™ S1260 işlemci (8 GB, SSD, 1GbE), Puan=1522. "Yeni Nesil" yapılandırma – Intel Atom C2750 işlemci (32 GB, SSD, 10GbE), Puan=11351. Kaynak: Ağustos 2013 tarihli şirket içi Intel ölçümleri.

6

Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi), Intel® HT Teknolojisi özelliğine sahip bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. Intel® HT Teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.

7

(Intel® Wireless Display) Intel® Wireless Display özellikli bir bilgisayar, tablet, akıllı telefon, uyumlu bir adaptör ve televizyon gerektirir. 1080 piksel ve Blu-ray* ya da diğer korumalı içeriğin oynatılması, yalnızca entegre görsel teknolojileri etkinleştirilmiş belirli Intel® işlemciler ile mümkündür. Bilgisayar üreticinize danışın. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

8

"Çatışmaya hizmet etmeyen" ürünler, Amerika Sermaye Piyasası Kurulu (SEC) kurallarına göre Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC) veya komşu ülkelerdeki silahlı grupları doğrudan ya da dolaylı olarak finanse eden veya bunlara fayda sağlayan çatışma minerallerini (kalay, tantal, tungsten ve/veya altın) içermeyen ürünler anlamına gelmektedir. "Çatışmaya hizmet etmeyen" ifadesini; çatışma minerali kaynakları, DKC veya komşu ülkelerdeki çatışmaları finanse etmeyen tedarikçilere, izabe ocaklarına ve arıtımcılara atıfta bulunmak için daha geniş anlamda da kullanırız.