Haswell testi sayfası

Çarpıcı Bir Deneyim Yaşayın

Yeni 4. nesil Intel® Core™ işlemcilerle nefes kesici grafikleri ve performansı deneyimleyin.

4. Nesil Intel® Core™ işlemcilere sahip cihazlar

4. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin faydaları

TÜMÜ
TÜMÜ
TÜMÜ
4. Nesil Core™
Core™ i3
Core™ i5
Core™ i7
  • 1 Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Seçkin Intel® Core™ işlemcilerde bulunan yerleşik güvenlik özellikleri bazı ek yazılım, donanım ve hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Ayrıntılı bilgi için bilgisayarınızın üreticisine başvurun.
  • 2 Pil ömrü; sistem mimarisi, pil boyutu ve işlemci enerji verimliliği gibi pek çok faktörden etkilenir. Daha uzun pil ömrü referansı, MobileMark* 2007 testleriyle benzer yapılandırmaya sahip Intel referans tasarımları kullanılarak yapılan 3. nesil Intel® Core™ (i7-3820QM) işlemciler ile benzer 4. nesil Intel® Core™ (i7) dört çekirdekli işlemcilerin karşılaştırmasına dayanır. Belirli pil performansı bilgileri için sisteminizin üreticisine danışın. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. Pil performansı ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/homepage.html adresini ziyaret edin.
  • 3 Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.
  • 4 Belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılım ve BIOS güncellemesiyle Intel® Katı Durum Sürücüsü gerektirir. Sonuçlar, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine danışın.
  • 5 Bir iPhone* 4S ile çekilebilecek, altı dakikalık, ~1 GB, 1920x1080p, 23738 kb/sn, MOV biçiminde bir video dosyasını dönüştürmek için CyberLink MediaEspresso* 6.7 kullanılır. Bu dosya iPod* gibi daha düşük çözünürlüklü taşınabilir bir cihazda görüntülenmek için veya İnternet aktarımları sırasında daha küçük boyutlu 640x360, H.264 bir .MP4* dosyasına dönüştürülür.
  • 6 Intel® WiDi teknolojisi, Intel® Wireless Display özellikli bir bilgisayar, uyumlu bağdaştırıcı ve TV gerektirir. 1080p ve Blu-Ray* veya diğer korunan içerikler yalnızca 2. nesil Intel® Core™ işlemcili, entegre görsel teknolojilere sahip bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için, http://www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.
  • 7 Ultrabook™ ürünleri farklı modeller halinde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkenin piyasasında sunulmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasını ziyaret edin.
  • 8 Entegre görsel teknolojiler her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.
  • 9 Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. Intel® HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.
  • 10  Dokunmatik ve ikisi bir arada kullanım özellikleri, tüm modellerde mevcut olmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasını ziyaret edin.