En İyisini İsteyin

Medya ve içerik oluşturmak için hazır

Yeni 8 çekirdekli Intel® Core™ i7 Extreme Edition işlemci ile yepyeni bir içerik oluşturma deneyimi elde edin. Daha hızlı video kodlama, görüntü sunma ve ses üretimi için etkileyici 16 iş parçacıklı performansın avantajını yaşayın.

Etkileyici görsel deneyimler elde edin

İçindeki gücü serbest bırak

Entegre Intel® teknolojileri ve etkin hız aşırtma özelliğiyle ek donanım gerektirmeden rakipsiz performansın keyfini çıkarın; ayrıca sistem özelliklerini istediğiniz gibi ayarlayarak1 daha esnek bir deneyim elde edin. 

Sisteminizin kontrolünü elinize alın

Benzersiz bir oyun deneyimi

Kilitsiz Intel işlemci1, Intel'e özgü akıllı özellikler ve rakipsiz performans için esnek ve güçlü bir silah olan hız aşırtma özelliğiyle rakiplerinizi hezimete uğratın.

Ekstrem'i deneyimleyin

Kurulumunuz en büyük silahınız olsun.

Intel® SSD'ler

Kritik uygulamalar için ekstrem iş hacmi, güvenilir ve hızlı depolama performansı.

Intel SSD'leri keşfedin

Intel Platform Belleği Doğrulaması

Platform belleği doğrulamasının sonuçları, Intel® yonga setleriyle bellek uyumluluğu için yol göstericidir.

Platform belleği doğrulaması hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® X99 Yonga Seti

Hız aşırtma için özel olarak tasarlanan teknolojilerde sistem performansını optimize edin.

Intel X99 Yonga Seti ile Tanışın

Tartışmalar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

UYARI: Saat frekansını ve/veya voltajı değiştirmek aşağıdaki sonuçlara yolaçabilir: (i) sistem istikrarını ve sistemin ve işlemcisinin kullanım süresini azaltabilir; (ii) işlemci ve diğer sistem bileşenlerinin bozulmasına neden olur; (iii) sistem performansı düşebilir; (iv) yüksek sıcaklığa ya da diğer hasarlara neden olabilir; (v) sistemin veri bütünlüğünü etkileyebilir. Intel belirtilmiş özelliklerinin dışında işlemcinin çalışmasını test etmemiştir ve bu konuda garanti vermez. Intel işlemcinin ve diğer sistem bileşenleri belli amaçlara uygun olabilecek değiştirilmiş saat frekansları ve/veya voltajlarında kullanımı gibi durumlarda herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/gaming/overclocking/overclocking-intel-processors.html sayfasına bakın.