Intel® Core™ İşlemci Ailesi

 • Çarpıcı görseller, geliştirilmiş güvenlik ve mükemmel pil ömrüyle yapabileceklerinizi yeniden keşfedin

Intel® Core™ İşlemci Ailesi

Araçlar

 

Özellikler ve Avantajlar

 • Çarpıcı Görseller

  Farkı görmenizi ve hissetmenizi sağlayan güçlü entegre görsel geliştirmelerle kesintisiz ve zengin bir deneyimin tadını çıkarın.

 • Çoklu görev yürütme x2

  İşlemcinin her bir çekirdeğinin aynı anda iki görev üzerinde çalışmasını mümkün kılan akıllı 8 yollu çoklu görev yürütme özelliğiyle uygulamalar arasında kolaylıkla geçiş yapın.1

 • Entegre güvenlik özellikleri

  Daha güvenli bir bilgisayar deneyiminin tadını çıkarın. Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarınız, sisteminizi içiniz rahat bir şekilde başlatmanızı sağlar ve işlerinizi yavaşlatmadan bilgilerinizi daha güvende tutmanız için daha hızlı veri şifreleme sunar. 2

 • İnternet'teyken İçiniz Rahat Olsun

  Intel® Kimlik Koruma Teknolojisi (Intel® IPT) sık kullandığınız web sitelerinin sizi tanımasını sağlayarak İnternet'te kimlik hırsızlığına karşı korunmanızı sağlar.3

 • İhtiyaç Duyduğunuzda Ekstra GHz

  Size uyum sağlayan performans için ihtiyaç duyduğunuzda otomatik hız artışı elde edin.4

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.

2. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

3. Hiçbir sistem her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. 2'nci nesil Intel® Core™ işlemci, destekleyen bir yonga kümesi, ürün bilgisi, yazılım ve katılımcı web sitesini içeren Intel® Kimlik Koruma Teknolojisi (Intel® IPT) özellikli bir sistem gerektirir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolması, çalınması ya da sonuç olarak ortaya çıkan zarar/ziyan konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için http://ipt.intel.com sayfasına bakın.

4. Intel® Turbo Boost Teknolojisi yeteneğine sahip bir sistem gerektirir. Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0, Intel Turbo Boost Teknolojisinin yeni neslidir ve yalnızca belirli Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.