Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Processor badge image

Çığır Açan Performans, Görev İçin Kritik Bilgi İşlem

Intel® Itanium® 9500 işlemci serisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Itanium® işlemciler, her zaman çalışan ve görev için kritik işlevlerde, çığır açan performans, güvenilirlik, güç verimliliği ve gelişmiş ana bilgisayar özellikleri sunar. Bu işlemci, en değerli verilerinizi korumak için üst düzey dayanıklılık özellikleri, veri bakımından en yoğun uygulamalarınız için optimize performans, sanallaştırma ve konsolidasyon için güçlü bir platform sunar.

Özellikler ve Avantajlar

İlgili Materyaller

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.

2

Intel® Turbo Boost Teknolojisi, Intel Turbo Boost Teknolojisi özelliğine sahip bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.