• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Ultra Hızlı. Daha güvenli.

Intel® Core™ vPro™ İşlemciler

Intel® vPro™ teknolojisi iş amaçlı kullanım demektir. Intel® Core™ M vPro™ işlemciler, değerli verilerinizi, kullanıcı kimliklerini ve ağ erişiminizi korumanıza yardımcı olan entegre güvenlik özellikleriyle her tür cihaz için birinci sınıf performans sunar. 

Geliştirilmiş performans

Güvenlik için optimize edildi. Mobilite için tasarlandı

14 nm üretim süreci teknolojisiyle geliştirilen ilk ticari işlemci olan Intel® Core™ M vPro™ işlemci, ultra mobil cihazlarda masaüstü bilgisayar performansını mümkün kılar. Entegre güvenlik özelliklerinin sağladığı ek güvenlik sayesinde, Intel Core M vPro işlemcili 2'si 1 Arada cihaz, süper ince bir tablet ile ultra hızlı bir dizüstü bilgisayarı iş kullanımına yönelik tek bir cihazda bir arada sunar.

Intel® vPro™ teknolojisine1 sahip en yeni işlemciler, şirket genelinde güvenliği güçlendirirken kullanıcıların talep ettiği performansı sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu 4. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler, kullanıcıların iş kullanımına hazır tablet ya da dizüstü bilgisayar arasında seçim yapmasını sağlayan 2'si 1 arada cihazlarda mevcuttur—giderek daha mobil hale gelen bir dünya için ideal çözüm. 

Daha fazla güvenlik, basit parola yönetimi

Çeşitli entegre güvenlik2 özellikleri, kötü amaçlı yazılımlardan koruma, daha güçlü parolalar, daha iyi koruma ve güçlü onarım özellikleri dahil temel BT kaygılarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Örneğin, Intel® Identity Protection Teknolojisi3 mobil kullanıcıların birden fazla parolayı hatırlamasını gerektirmeden ağınızı korumanıza yardımcı olan “parolasız” VPN deneyimi sunar. 

ALT Metin

Geliştirilmiş performans

4. nesil Intel Core vPro işlemcili cihazlar, işletmenizde güvenliği üretkenliği artırmanıza yardımcı olur. İhtiyacınız olan uygulamalara ve dosyalara hızlı erişerek sistemleri anında uyku modundan çıkarabilirsiniz4—üstelik bunların hepsini daha uzun süre dayanan pilin rahatlığıyla yapabilirsiniz. 

En yeni bilgisayarlarla dört yıllık bilgisayarları karşılaştırın >

Yerinde hizmetten çok daha hızlı5

Günümüzün hızlı çalışma ortamlarında, yerinde hizmetler zamandan tasarruf etmenize ve ihtiyacınız olan kaynakları daha hızlı bularak iş ortamlarını geliştirmenize yardımcı olabilir. Sağlık bakımından finans hizmetlerine ve imalata kadar birçok sektördeki müşteriler, bu özellikten faydalanmaya başladılar.

Yerinde hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin >

ALT Metin

Intel® Pro Wireless Display ile daha kolay ve daha güvenli işbirliği 6

Intel® Pro Wireless Display teknolojisini kullanarak konferans odasındaki bir televizyona ya da projektöre kablosuz olarak bağlanma özelliğiyle işbirliğini kolaylaştırın ve güvenliği artırın. 

Kablosuz görüntüleme özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin >

 

Her cihazı uzaktan kontrol edin

 Intel® Active Management Teknolojisinden7 (Intel® AMT) faydalanarak binlerce cihaza uzaktan erişin, cihazları izleyin ve yönetin. Intel AMT teknolojili yeni cihazlar ile işletim sisteminin durumundan ya da cihazların kapalı olup olmamasından bağımsız olarak ağa bağlı istemcileri tanılayabilir, izole edebilir ya da onarabilirsiniz.1,7 Ayrıca, bir güvenlik ihlalinden önce kullanıcılara güvenlik güncellemeleri göndererek tehditleri önceden yönetebilirsiniz.

Kurumsal Ürünler

Intel® Core™ vPro™ İşlemcili 2'si 1 Arada Cihazlar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1.   Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Seçkin Intel® Core™ işlemcilerde bulunan yerleşik güvenlik özellikleri bazı ek yazılım, donanım ve hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Kullanılabilirlik ve işlevler ile ilgili bilgi için sisteminizin üreticisine ve servis sağlayıcınıza başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolmasından veya çalınmasından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/data-security/security-overview-general-technology.html sayfasına bakın.

2. Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Belirli Intel® işlemcilerde bulunan dahili güvenlik özellikleri, ek yazılım, donanım, hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Ayrıntılı bilgi için sistem üreticinize başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/security/security-at-home.html sayfasına bakın.

3. Hiçbir sistem her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. 2. nesil veya üzeri nesil bir Intel® Core™ işlemci, etkinleştirilmiş bir yonga seti, ürün yazılımı, yazılım ve katılımcı bir web sitesi dahil olmak üzere Intel® Kullanıcı Doğrulama Teknolojisi (Intel® IPT) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolması, çalınması ya da sonuç olarak ortaya çıkan zararlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için http://ipt.intel.com sayfasına bakın.

4. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.

5. Yer Bazlı Hizmet (LBS), 3. ya da 4. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili mobil ya da Ultrabook™ sistemi gerektirir. Bu özelliğin etkinleştirilmesi için yerel kablosuz ağ kurulumu ve ek üçüncü taraf yazılımı gereklidir. Özelliklerin kullanılabilirliği ve sonuçlar, donanım, yazılım ve BT ortamınızın kurulumuna ve yapılandırılmasına bağlı olarak değişecektir. Yer bilgisinin doğruluğu, kablosuz erişim noktalarının yerleşimi ve çözümün devreye alındığı fiziksel ortam dahil çeşitli faktörlere bağlıdır.

6. Intel® Wireless Display özelliğine sahip bir bilgisayar, tablet, akıllı telefon, uyumlu bir adaptör ve televizyon gerektirir. 1080 piksel ve Blu-ray* ya da diğer korumalı içeriğin oynatılması, yalnızca entegre görsel teknolojileri etkinleştirilmiş belirli Intel® işlemciler ile mümkündür. Bilgisayar üreticinize danışın. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

7. Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) etkinleştirme ve kurumsal ağ bağlantısı, Intel® AMT özellikli bir yonga seti, ağ donanımı ve yazılım içeren bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve konfigürasyona bağlıdır. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-active-management-technology.html sayfasına bakın.