Intel® vPro™ Teknolojisini Etkinleştirme

Intel® vPro™ teknolojisi nedir?

Intel® vPro™ Aktivasyonu

Gücünü Intel® Core™ vPro™ işlemci ailesinden alan iş bilgisayarları akıllı bilgi işlemi bir üst düzeye taşıyor - donanım destekli güvenliği en üst düzeye çıkarıyor, bilgisayar yönetimini kolaylaştırıyor ve daha hızlı, daha uyumlu performans sunuyor.1 Intel vPro teknolojisiyle bir bilgisayar filosunun tamamında, işletim sistemi çalışmıyor olsa bile, bir virüs yamasını güncelleyebilir ya da bant dışındaki (OOB) bilgisayarları uzaktan teşhis edebilir ve onarabilirsiniz.

Intel® vPro™ teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin >

Intel vPro teknolojisi desteği >

Intel® vPro™ teknolojisine sahip bilgisayarları kurun ve yapılandırın1:
İşlemin adım adım uygulanışı

Bilgisayarlarınızı kurmak, yapılandırmak ve Intel vPro teknolojisinden tam anlamıyla faydalanmaya başlamak için aşağıdaki altı adımı izleyin.

1. Adım: Bir Plan Oluşturma

Bir proje planı oluşturun >

Bu şablon ile Intel vPro teknolojisine sahip bilgisayarlarınızı kurmadan önce planınızı kolaylıkla devreye sokabilirsiniz.

2. Adım: Değerlendirme

Ortamınızda Intel vPro teknolojisini değerlendirin >

Bu hızlı ve kolay etkinleştirme kılavuzuyla isteğe bağlı bir test ortamı oluşturun.

3. Adım: Belirleme

Ortamınızdaki Intel® Core™ vPro™ işlemciye sahip bilgisayarları belirleyin >

Hangi bilgisayarınızın Intel vPro teknolojisine sahip olduğunu bilmiyor musunuz? BT ortamınızdaki Intel Core vPro işlemcilere sahip bilgisayarları tespit etmek için bu araçları kullanın.

4. Adım: Kurulum ve Yapılandırma

Intel vPro teknolojisini kurun ve yapılandırın >

Bu interaktif araçla Intel vPro teknolojisinin özelliklerini özgür bırakın ve bu teknolojinin avantajlarının keyfini çıkarmaya başlayın.

5. Adım: Çözümleri Uygulama

Çözüm genel bilgileri ve kılavuzları >

Intel vPro teknolojisi tabanlı istemcileri kullanarak genel BT sorunlarını nasıl çözeceğinizi öğrenin. Intel’in çözümler hakkında kısa bilgiler ve adım adım çözüm kılavuzları içeren kitaplığından faydalanın.

6. Adım: Uzmanlara Danışma

Topluluk uzmanlarından yardım alın >

Intel® vPro™ Uzman Merkezi'nde bloglar ve makalelere erişebilir, uzmanlardan kurulum ve yapılandırma ihtiyaçlarınızla ilgili destek alabilirsiniz.

Ek Bilgi

Tartışmalar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® vPro™ Teknolojisi karmaşık bir teknolojidir; kurulması ve etkinleştirilmesi gerekir. Özelliklerin ve sonuçların kullanılabilirliği donanım, yazılım ve BT ortamınızın kurulmasına ve yapılandırılmasına bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi için şu sayfaya gidin: www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/vpro/vpro-technology-general.html.