• <Daha Fazlası Intel.com'da

Günümüzün Piyasasına Yönelik Perakende Çözümleri Geliştirme

Gelişmiş kullanıcı deneyimleri için fikirler ve araçlar

Bilgisayar laboratuarında oturan, kot pantolonlu ve siyah gömlekli erkek

Günümüzün tüketicileri, hiç olmadığı kadar yoğun ve özelleştirilmiş perakende deneyimleri arıyor. İleri düşünceli geliştiriciler, bağlantılı, yönetilen ve güvenli çözümler sunmak için optimum platformu sağlayan Intel® mimarisine sahip sistemler oluşturuyor. Intel, müşterilerinize kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleri sunmanıza yardımcı olacak donanım, yazılım ve hizmetler gibi teknoloji malzemelerine sahip hızlı perakende tasarımlarına olanak verir.

Intel® platformları ve çözümleri, perakendeci müşterilerinizin gerçek zamanlı envanter yönetimi, müşterilerin ilgisini uyandırma ve kişiselleştirilmiş pazarlama aracılığıyla kârlarını artırmak ve müşteri bağlılığını yükseltmek için ihtiyaç duyduğu başlıca araçlardır. Tasarımlarınız için Intel® silikonu seçmeniz, başarıya ulaştıran yola koyulmanızı sağlayarak arka uç altyapısından tüketicilerin mobil cihazlarına ve aradaki tüm noktalara ulaşan çözümler geliştirmenize yardımcı olur.

Mobil perakendecilik

Tüketiciler, mağazadaki perakende etkileşimlerinin mobil cihazlarındaki gibi yoğun bir etkileşim, yüksek hizmet düzeyleri ve kişiselleştirme ile zenginleştirilmiş, kusursuz deneyimi sunmasını bekliyor. Aşağıdaki materyaller, kendinize ait mobil perakendecilik tabletleri tasarlarken veya uygulamaları satışa hazır bir çözüme aktarırken mobil perakende çözümleriyle ilgili kılavuzunuz olacak:


Satış Noktası (POS)

Günümüzdeki POS sistemleri, satış işlemi cihazlarından çok daha fazlasını ifade ediyor. Bu sistemler, pazarlama ve müşteri hizmetlerinden envanter yönetimi ve fiyatlandırmaya kadar her konuda alıcılarla ve perakende çalışanlarıyla ilişki kuruyor.

Intel mimarisinden yararlanan perakende POS hakkında bilmeniz gereken her şeye ulaşın >


Dijital tabela

Hangi mağazaya, otele, havaalanına, okula, sinemaya veya spor salonuna girersel girelim, bir ürünün reklamını yapan, bir markayı tanıtan, yön gösteren, hatta sizi etkileşim kurmaya davet eden bir dijital ekranla karşılaşıyoruz. İşte buna dijital tabela diyoruz. Intel, başta aşağıdakiler olmak üzere müşterilerinize en büyüleyici dijital tabela çözümlerini sunmanızı kolaylaştırıyor:

 

Akıllı otomatlar

İnternet, yeniliklerin temposunu artırarak piyasalarda dönüşüme neden olurken otomat sektörü de bu gelişmelerden nasibini alıyor. Buna günümüzün yalıtılmış sistemlerini İnternet'e bağlayan ve bugünlerde otomatlar için de harekete geçen Nesnelerin İnterneti kavramını örnek gösterebiliriz.

Intel® Akıllı Otomat Referans Tasarımı
Geliştiricilere geleneksel otomatları geniş özelliklere sahip, İnternet'e bağlı makinelere dönüştürecek şekilde yeniden tasarlamaları için kanıtlanmış bir tarif verildi.

Yazılım ve hizmetler

Günümüzün yoğun bir rekabete sahne olan perakende ortamında değerli müşteri deneyimleri sunmak önemlidir. Perakende çözümlerinizi geliştirirken bunu göz önünde bulundurun. Intel, müşterilerinize eksiksiz bir deneyim sağlamanıza olanak tanıyan çeşitli yazılım ve hizmet araçları sunar. Daha fazla bilgi edinin:

Intel® Retail Client Manager
Bu güçlü içerik yönetimi aracını dijital perakende çözümlerinize yükleyerek müşterilerinizin başarısına destek olun.

Intel® Audience Impression Metrics Suite (Intel® AIM Suite)
Gerçek zamanlı hedef kitle sayımı ve analizlerle tanışın.

Kaynaklar

Intel® Yerleşik Tasarım Merkezi

Akıllı sistem geliştiricilerine yönelik araçlar, içerikler ve destek

Siteyi ziyaret edin >

Bültenler için kaydolun

Öğrenme ihtiyacınızı giderin.

Katılın >

Bağlantılı mağaza

Dijital tabelalar, Intel’in bağlantılı mağaza vizyonunun bileşenlerinden yalnızca biri.

Şimdi izleyin >

Tartışmalar