• <Daha Fazlası Intel.com'da

Intel® Perakende Müşteri Sorumlusu Yazılımı

Dijital müşteri temas noktaları arasında gerçek zamanlı içerik yönetimi

Intel® Perakende Müşteri Sorumlusu yazılımı

Satış noktası, dijital tabela, kiosk ve akıllı otomatlardaki dijital içeriğinizi yönetin.

Daha değerli müşteri deneyimi ve perakende satış fırsatları oluşturma

Günümüzün ultra rekabetçi perakende ortamında değerli müşteri deneyimi sunmak önemlidir. Satış katına hareketlilik getirecek bu tür müşteri bağlantılarını kurarken zamanlama her şeyden daha önemlidir. İşte bu yüzden dijital tabela böyle güçlü bir müşteri temas noktasına dönüştü. Dijital posterler ve etkileşimli kiosklardan akıllı otomatlar ve satış noktası cihazlarına kadar perakendeciler çok daha hedefli ve ilgi çekici deneyimler sunabilir ve en önemli oldukları yer ve zamanda kritik satış fırsatlarını yakalayabilirler. Teknolojinin perakende pazarındaki belirleyici rolünün daha da artmasıyla birlikte, Intel tabanlı çözümler müşterilerle her temas noktasında iletişime geçmek için gerekli olan esneklik, yönetilebilirlik ve güvenliği sunar.

 

Doğru müşteriye doğru zamanda doğru mesajla ulaşın

Intel® Perakende Müşteri Sorumlusu en önemli olduğu yer ve zamanda dijital içeriği daha etkili bir şekilde her ekrana sunmanızı sağlayan akıllı yazılım çözümüdür. Hedeflenen kitle segmentlerine doğru mesajla doğru zamanda ulaşın. Pazarlama kampanyanızı gerçeğe yakın zamanlı olarak uzaktan yönetin. Hızlı ve kolay bir şekilde daha zengin bir marka deneyimi sunmak için özelleştirilmiş içerikleri hareket halindeyken uygulamaya koyun.

Özellikler:

  • Sezgisel ve kullanımı kolay platform
  • Pazarlama içeriğinin sunulmasının gerçeğe yakın zamanlı kontrolü için akıllı araçlar
  • Kampanyalarınızı uzaktan yönetin
  • Kritik satış fırsatlarını yakalayın
  • Intel® Audience Impression Metrics Suite'i (Intel® AIM Suite) kullanarak hedeflenen kitle segmentlerine hitap edin
  • Hareket halindeyken içeriği özelleştirin
  • Gerçek zamanlı hata raporları alın
  • Intel® AMT kullanarak aynı anda müşteri temas noktalarını, özel kanalları ve tüm medya ağını kontrol edin
  • Video, görüntü ve ses kullanarak istediğiniz şekilde içerik oluşturun
  • Pazarlama içeriğini yüksek dağıtım ve yazdırma maliyetleri olmadan maliyet avantajlı olarak oluşturun

Güçlü, sezgisel ve kullanımı kolay

Intel® Perakende Müşteri Sorumlusu dijital pazarlama içeriğinizin her bir öğesini kolaylıkla yönetmenizi sağlar. HD video, web içeriği, görüntüler, flash veya HTML5 animasyon ve sesleri istediğiniz şekilde kullanarak dijital ağınızın belirli bir kısmına veya tümüne aktarın. Benzersiz Sınıflandırma Motoru ile ağ kanal ekranlarını demografik bilgiler veya diğer parametrelere göre özelleştirin. Üstelik tüm bunları değişen iş ihtiyaçlarınıza gerçek zamanlı olarak uygun olacak şekilde gerçekleştirin. Daha güçlü dijital müşteri temas noktaları sunmak için ihtiyacınız olan araçlar Intel® RCM ile parmaklarınızın ucunda.

 

Paradan ve zamandan tasarruf edin

Intel® RCM size daha dinamik kampanyaları daha hızlı ve daha az maliyetli bir şekilde sunabilme esnekliği sağlıyor. Yüksek dağıtım ve yazdırma maliyetleri, ekleme teslim tarihlerini ve televizyon yayın akışlarını bekleme gibi sorunlarla vedalaşın. Kampanya sürelerini, hedeflenen teslimleri ve gerçek zamanlı promosyonları herhangi bir kısıtlama olmadan planlayın, oluşturun ve başlatın. Gerçek yatırım getirisi sunabilen dijital tabela ağlarının kullanımı kolay, maliyeti uygundur. Satış noktalarındaki pazarlama maliyetlerini doğru şekilde takip edin. Değişen ihtiyaçlara uyum sağlamak için her türlü dijital içeriği kullanın, yeniden kullanın ve değiştirin.  Intel® RCM ayrıca denetleme yolları ve yönetim desteği de sağlıyor.

Ürün Bilgileri

Intelligent Pluggable System Specification (IPSS)

Intel® Intelligent Pluggable System Specification gelecek nesil dijital tabelalar için kullanıma hazır çözüm tasarımlarını kolaylaştırır.

Dijital tabela çözümü >

Intel® AIM Suite

Müşterilerinizin davranışlarını ve demografik bilgilerini analiz edin. Intel® RCM ile entegrasyon her ikisinin de gücünü maksimuma ulaştırır.

Ayrıntıları öğrenin >

Intel® Aktif Yönetim Teknolojisi

Cihazları uzaktan sorgulayın, geri yükleyin, yükseltin ve koruyun. Intel® RCM ile entegrasyon toplam sahip olma maliyetini (TCO) önemli ölçüde azaltır.

Bu çözümle ilgili bilgi edinin >

Perakende çözümler

Perakende zorluklarının üstesinden gelin. Yeni tüketici deneyimleri oluşturun.

Nasıl yapılacağını görün >

Dijital Müşteri Temas Noktalarını Yönetin

Tartışmalar