• <Daha Fazlası Intel.com'da

“Şaşırtıcı” Müşteri Deneyimleri Oluşturma

Perakendecilerin ve markaların doğru yolu bulmasına yardımcı oluyoruz

Erkek şapkalarıyla dolu mağaza rafları

Teknoloji, perakende piyasasını gözle görülür şekilde değiştiriyor. Tüm alışveriş kanallarında yaygınlaşan etkileşimli tüketici iletişim noktalarıyla birlikte alıcıların ilgisini oldukça kişisel bir düzeyde çekme fırsatı doğuyor. Intel, teknoloji alanında faaliyet gösteren perakendecilerin ve markaların yenilikçi dijital çözümler aracılığıyla alışveriş deneyimini yeniden yaratmalarına yardımcı oluyor.

En iyi markanızı öne çıkarma

Tüketiciler, alışveriş yolculukları boyunca danışmak için çeşitli cihazlara, kanallara ve medyalara başvurur. Her ilginin tutarlı ve markayla ilişkili olmasını sağlamak ise başlı başına bir zorluk. Dijital çözümler markanızın çektiği ilgiyi izlemenizi ve yönetmenizi, ayrıca tüketici davranışlarını analiz ederek elde ettiğiniz bilgileri doğru zamanlanan ve hedeflenen promosyonlarla paraya dönüştürmenizi sağlar. Başkalarının bu konuda neler yaptığına bakın:


Envanter yönetimini iyileştirme

Stok dışı kalan veya fazla stoğu olan ürünler ciddi maliyetlere neden olur. Elinizde bulunan ve ihtiyacınız olan ürünlerin gerçek zamanlı görünümlerine sahip olmadığınızda, doğru zamanda doğru satışı yapma fırsatlarını kaçırırsınız. Teknoloji, birden çok kaynaktan edinilen envanter verileri için kusursuz birleştirme, entegrasyon, analiz ve yönetim özellikleri sağlayarak bu sorunu ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Önerilen şu çözümlere göz atın:

Çok kanallı stratejiyi uygulama

Sorunsuz ve tutarlı çok kanallı perakende yapısı, kişiselleştirilmiş, yoğun deneyimlere olanak tanır. Tüketiciler cihazdan cihaza ve kanaldan kanala geçerken her biri arasında tutarlı bir deneyim yaşamayı bekler. Intel® tabanlı çözümler, çok kanallı bir strateji oluşturmak için gereken birlikte çalışabilirlik ve veri paylaşımı özelliklerini sunar. Nasıl yapıldığını öğrenin:


Tüm dijital içeriklerinizi gerçek zamanlı olarak yönetin

Satış noktası sistemleri, dijital tabelalar, kiosklar ve akıllı otomatlar gibi farklı temas noktalarında sunulan tüm dijital içeriklerinizi yönetmek için Intel® Retail Client Manager (Intel® RCM) aracını kullanın.


Kitleleri anında sayın ve analiz edin

Alıcılarınızı ilgiyi ve satışları optimize etmenize yardımcı olacak şekillerde daha iyi anlamak için Intel® Audience Impression Metrics Suite (Intel® AIM Suite) aracını kullanın.

Kaynaklar

“Perakende Teknolojisinin Bugünü ve Yarını”

En yeni Intel® tabanlı teknoloji ile müşterilerle ilişki kurun, ROI'yi ölçün ve rekabete dayalı bir avantaj sağlayın.

Web seminerini izleyin >

Intel® Retail Solutions Partner Network

Muhteşem perakende çözümleri tasarlayıp kurmanıza yardımcı olabilecek tedarikçilere ulaşın.

Bir ortak bulun >

Perakende sektöründe düşünce liderliği

Intel perakende uzmanlarından bloglar, videolar ve daha fazlası.

İlham alın >

Bağlantılı mağaza

Dijital tabelalar, Intel’in bağlantılı mağaza vizyonunun bileşenlerinden yalnızca biri.

Bu videoyu izleyin >

100 Konu Başlığıyla Perakendeciliğin Tarihi

Bugün perakende sektörü üzerinde önemli bir etkiye sahip 100 konu başlığıyla perakendeciliğin geçmişini ve geleceğini keşfedin.

Siteyi ziyaret edin >

Tartışmalar