• <Daha Fazlası Intel.com'da

Perakende Mobil Satış Noktasına Yönelik Intel® İşlemci Tabanlı Tabletler

İlişkileri geliştirmek ve envanteri hızlandırmak için müşteri deneyimini yeniden keşfedin.

Tüketiciler İnternet'e ve diğerlerine bağlanmak için mobil cihazlara artık daha fazla güveniyor ve dolayısıyla mağazada perakende satış etkileşimlerinin de sorunsuz, etkileyici, yüksek hizmet kalitesinde olmasını ve kişisel olarak tanınmalarını bekliyorlar. Bizim de bildiğimiz üzere günümüzün çok kanallı dünyası pazarlamayı değiştiriyor ve hedef müşterilerin dilinden anlayan ve istedikleri yer ve zamanda onlarla etkileşime geçebilmek için yeni çözüm odaklı fırsatlar sunuyor.

ekran kalemli fujitsu stylistic q702 tablet

Mobil satış noktanızı müşterilerinizle buluşturun

Mobil satış noktasına yönelik (POS) Intel® işlemci tabanlı tabletler, ilgili çekici mağaza deneyimleri sağlamak için müşteri etkileşimi ve satış işlemlerini yeniden keşfetti. Müşterilere kişisel olarak hizmet etmek, kasa sıralarını ortadan kaldırmak, promosyonlar ve ürünler için daha fazla yer açmak için satış temsilcilerinizi bir tablet ile sabit bir tezgahtan kurtarın, perakendecilikte fark yaratın.

Daha kişiye özel bir müşteri hizmeti

Müşteri ilişkilerini, müşterilerin görevlilerle yüz yüze etkileşimini sağlayarak geliştirmek için Mobile POS cihazları ile personelinizi güçlendirin. Müşteri tasarımını beğenip renk konusunda emin değilse, mevcut olan diğer canlı renk seçeneklerini önerin. Bir boyut mu yok? Yalnızca birkaç dokunuşla diğer konumlardaki gerçek zamanlı envanter durumunu kontrol edin. Intel® teknolojileri müşterinin ilgisini çekmek için ortam ve grafik performansı sunar.

Satış temsilcilerinize destek verin

Müşterinin kritik bir karar verme noktasında da satış gerçekleştirmeyi sağlayan dinamik fiyatlar, müşteri teşvikleri ve işlem sistemleri gibi satış yardım araçları ile envanter işlemlerini hızlandırın. Intel® tabanlı tabletleri iş arkadaşlarınıza vererek hizmeti geliştirmek, envanter işlemlerini gerçekleştirmek, maliyetleri azaltmak ve marjları artırmak için onlara yeni yollar açmış olursunuz.

Performans uyumluluk ile buluşuyor

Zengin, istikrarlı ve güvenli müşteri deneyimi sağlayın. Intel® teknolojileriyle üretilen mobil POS tabletler basit ve güvenli entegrasyon için ağınıza ve çevresel cihazlarınıza doğrudan uyumluluk sağlar. Entegre güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleri bayilerin, iş arkadaşlarınızın zaten bildiği satış noktası yazılımını çalıştırmalarını ve aynı anda müşteri bilgilerini ve satış işlemlerini güvende tutmalarını sağlar1. Kurumsal düzeyde tablet tasarımı ince ve hafif olmasına rağmen tüm gün kullanım ve her zaman yüksek performans sağlar. Böylesine şık bir tasarım ile olağanüstü güç özelliklerine sahip bir Intel Inside® tabletten daha inanılmaz olan tek şey ekibinizin bu tabletle yapacaklarıdır. 

Perakende Mobil Satış Noktası Kaynakları

Intel Inside® Teknolojili Tabletler

video icon

Müşterilerinize kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunun

Mükemmel perakende satış aracı >

Satış elemanlarını satış için araçlarla güçlendirin

Kurumsal düzeyde Lenovo ThinkPad* Tablet 2 hakkında bilgi edinin >

Tezgah arkasından satışları canlandırın

HP ElitePad* Mobil POS çözümleri hakkında bilgi edinin >

Perakende Mobilite Kılavuzu

Perakende için önerilen mobil cihazlar.

Yaratıcı tablet kullanımlarını keşfedin >

Tartışmalar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Dahili güvenlik özellikleri üçüncü taraflarca sağlanan yazılım, donanım veya hizmetler ile İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Ayrıntılı bilgi için bilgisayarınızın üreticisine başvurun.