Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Yalnızca Bir Abonelik. Çok Sayıda Cihaz Koruma Altında.

McAfee® LiveSafe™ hizmetinin ve entegre Intel® güvenlik teknolojilerinin sunduğu kolaylıkları keşfedin

Verileriniz, Kimliğiniz Ve Tüm Cihazlarınız İçin

McAfee® LiveSafe™ hizmeti, Intel'in en yeni güvenlik teknolojileriyle çalışarak dijital yaşamınızı her yönüyle korumanıza yardımcı olur. En yeni Intel® Core™ işlemcilere entegre güvenlik teknolojilerinden faydalanan çok sayıda savunma hattıyla mevcut en güçlü korumayı elde edersiniz.

Verilerinizin, kimliğinizin ve tüm cihazlarınızın güvenli olduğunu bilerek internette gezinmenin, alışverişin, banka işlemlerinin, paylaşımlarınızın keyfini çıkarın. McAfee LiveSafe hizmeti, yaşam tarzınıza uyum sağlar, böylece kullandığınız bütün cihazlarda kendinizi rahat hissedersiniz.

McAfee LiveSafe hizmetine abone olun ›

Bir Abonelikle Her Şey Koruma Altında

2'si 1 Arada, laptop veya tablet —hepsi korunur. Hangi cihazı ya da cihaz kombinasyonunu kullanırsanız kullanın, McAfee® LiveSafe™ hizmeti ile korumak, yönetmek ve izlemek daha kolay.

İnternetteyken İçiniz Rahat Olsun

McAfee® LiveSafe™ hizmeti, virüsler, casus yazılımlar ve kötü amaçlı yazılımları anında tespit ederek ve engelleyerek cihazlarınızı güvende tutar. Bilgisayar korsanlarını ve hırsızları kapı dışarı ettiğinizin bilinciyle internette gönül rahatlığıyla dolaşın.

En Hassas Verilerinizi Koruyun

Hassas dosyalarınızı ve belgelerinizi çevrimiçi bir banka kasasında kilitleyin—bu kasa ses ve yüz tanıma teknolojileriyle güvende. Biometrik kimlik tanıma teknolojisi, dosyalarınıza yalnızca sizin erişmenize olanak tanır. Hatta McAfee LiveSafe hizmeti bir adım daha ileri gider: 2'si 1 Arada laptop, laptop veya tabletiniz veya en yeni nesil Intel® Core™ işlemcili bilgisayarınız varsa, McAfee LiveSafe hizmeti, PIN'iniz yerine Intel® Identity Protection Teknolojisi'ni (Intel® IPT)1 kullanarak kimliğinizi doğrular, böylece herhangi bir kimlik bilgisi girmenize gerek kalmaz.

Parolaları Kolaylıkla Yönetin

Parolalarınızı her yerde depolayın, yönetin ve erişin. McAfee® LiveSafe™ hizmeti, en sevdiğiniz tüm web sitelerinin kullanıcı adı ve parola bilgilerini güvenle saklar. Ayrıca, otomatik olarak giriş yapmanızı sağlar. Bu sayede tüm hesaplarınız için güçlü ve benzersiz parolalar kullanabilirsiniz, ancak yalnızca bir parolayı hatırlamanız yeterli olur.

Parolalarınızın gücünü test edin ›

Yardım Her An Yanınızda

McAfee’nin özel eğitim almış profesyonel çalışanları, ücretsiz teknik destek sağlamak ve güvenlik ve siber suçlarla ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırlar.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Hiçbir sistem her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. 2. nesil veya üzeri nesil bir Intel® Core™ işlemci, etkinleştirilmiş bir yonga seti, ürün yazılımı, yazılım ve katılımcı bir web sitesi dahil olmak üzere Intel® Kullanıcı Doğrulama Teknolojisi (Intel® IPT) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolması, çalınması ya da sonuç olarak ortaya çıkan zararlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.