Built-in Security Keeps You Safer

 • Discover deeper protection with new Intel® Core™ processors

Security

Araçlar

 

The Intel® Core™ M Processor

 • Enjoy a more secure computing experience. Your Intel® Core™ M processor-based device gives you more peace of mind when you start up your system.
 • Learn more

Learn More

 • Security that’s built in

  Security That’s Built In

  Speed, responsiveness, and security combine to give you the ultimate computer experience.

  Shop Ultrabook™

 • Ultrabook™. Inspired by Intel

  Ultrabook™. Inspired by Intel

  Wakes up in a flash2 to deliver a smooth, safe experience with built-in visuals and security.

  Learn more about Ultrabook™

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Belirli Intel® Core™ ve Intel® Xeon® işlemcilerde bulunan yerleşik güvenlik özellikleri ek yazılım, donanım ve hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Kullanılabilirlik ve işlevler ile ilgili bilgi için sisteminizin üreticisine ve servis sağlayıcınıza başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolmasından veya çalınmasından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/data-security/security-overview-general-technology.html veya www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/vpro/vpro-technology-general.html sayfalarına bakın.

2. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.