Entegre Güvenlik Daha Güvende Olmanızı Sağlar

 • Yeni Intel® Core™ işlemcilerle daha
  derin korumayı keşfedin

Güvenlik

Araçlar

 

İlgili İçerik

Yeni Intel® Core™ i5 İşlemci

 • Mükemmel performans ve çarpıcı görsellerden entegre güvenliğe benzersiz ve kapsamlı özellikleri keşfedin.
 • Daha fazla bilgi edinin

Daha Fazla Bilgi Edinin

 • Entegre güvenlik özellikleri

  Entegre Güvenlik Özellikleri

  Hız, uyum ve güvenlik özellikleri bir araya gelerek size en üstün bilgisayar deneyimini yaşatıyor.

  Ultrabook™ Satın Alın

 • Ultrabook™. Bir Intel Eseri.

  Ultrabook™. Bir Intel Eseri.

  Uyku modundan ışık hızında çıkar2; sahip olduğu entegre görsel teknolojileri ve güvenlik özellikleri ile kesintisiz, kusursuz ve daha güvenli bir deneyim sunar.

  Ultrabook™ hakkında daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Belirli Intel® Core™ ve Intel® Xeon® işlemcilerde bulunan yerleşik güvenlik özellikleri ek yazılım, donanım ve hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Kullanılabilirlik ve işlevler ile ilgili bilgi için sisteminizin üreticisine ve servis sağlayıcınıza başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolmasından veya çalınmasından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/data-security/security-overview-general-technology.html veya www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/vpro/vpro-technology-general.html sayfalarına bakın.

2. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.