Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Data Center Graphics with Intel® Xeon® Processor E3 Family

A better visual experience with Intel® Xeon® processor E3 family

Energy efficient, visually amazing. Now with Intel® Iris™ Pro graphics P6300

Whether you host desktops and workstations remotely or deliver video in the cloud, the graphics performance of the Intel® Xeon® processor E3-1200 v4 with Intel® Iris™ Pro graphics P6300 can provide the rich visual experiences end users seek. At the same time, you’ll benefit from more energy-efficient performance that enables greater density of video streams or users.

Optimize graphics in the cloud

New processors from the Intel® Xeon® processor E3 family are built to support an extended range of cloud-based graphics demands. From virtual hosted desktops to cloud gaming to workstations in the cloud, you can deliver cutting-edge performance per watt and more efficient rendering in the cloud. That’s great news for applications, such as outsourced encoding at scale and device and cloud partitioning.1,2

Stream media to any connected device

Take care of a diverse range of media needs right from your data center. Integrated processor capabilities make smooth work of transcoding various formats for content on demand, user-generated media, live broadcasting, and video conferencing. And by eliminating a hardware component—a discrete graphics card—you’ll capture significant performance efficiencies per watt and benefit from the greater density of video streams.3,2

Run complex video analytics

Go beyond video processing to measure, analyze, and interpret streaming content. For companies investing in big data analytics, new processors deliver the computing power to capture valuable metrics, gain insights, and perform data-intensive tasks like video search indexing, digital surveillance, and automated ads that react to scene changes.4

Karşınızda Intel® Visual Compute Accelerator Kartı

Intel® Xeon® E5 işlemci ailesi tabanlı sunucular, artık Intel® Xeon® E3 işlemcinin grafik performansına sahip bir kod çevrimi çözümü olan Intel® Visual Compute Accelerator kartıyla daha hızlı, daha verimli ve ultra yüksek çözünürlüklü medya içerikleri sağlayabiliyor. Yüksek iş hacmi ve düşük bekleme süresiyle uygun maliyetli, ultra yüksek çözünürlüklü medya içerikleri sağlıyor.

Daha fazla bilgi edinin ›

Related Materials

Related Content

Related Topics

Related Products

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Yüksek Performanslı Oyun Bilgisayarları 3DMark* (Fire Strike) ve diğer tüm 3DMark karşılaştırma testlerinde Performans Testi ile ölçülmüştür. E3-1285v4 - E3-1286v3 karşılaştırması ölçümleri. 3DMark puanları: 3DMark: 1656; 3DMark11: 2881; 3DMark Vantage: 13712; 3DMark06: 18403

2

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri, yalnızca Intel® mikroişlemcilerinde performans için optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için, www.intel.com/performance sayfasına bakın.

3

1080p30 20 MB'ta 4300 akış ölçüldü. E301286L v3=10, E3-1285L v4=14.

4

Yasal Uyarılar:

Intel'in derleyicileri, Intel® mikroişlemcilere özel olmayan optimizasyonlarda, Intel dışındaki mikroişlemcilerle aynı derecede optimize edilmiş olabilirler ya da olmayabilirler. Bu optimizasyonlar, SSE2, SSE3 ve SSE3 yönerge setlerini ve diğer optimizasyonları kapsar. Intel, Intel tarafından üretilmeyen mikroişlemcilerde uygulanan herhangi bir optimizasyonun kullanılabilirliğini, işlevselliğini ya da verimliliğini garanti etmez.

Bu üründeki mikroişlemcilere bağlı optimizasyonlar, Intel mikroişlemcilerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Intel® mikromimarisine özgü olmayan bazı optimizasyonlar, Intel mikroişlemciler için ayrılmıştır. Bu bildirim kapsamında yer alan özel yönerge setleri hakkında daha fazla bilgi almak için uygun ürün Kullanıcı ve Başvuru Kılavuzlarına başvurun.

Bildirimi gözden geçirme #20110804

BU BELGEDEKİ BİLGİLER INTEL® ÜRÜNLERİYLE BAĞLANTILI OLARAK VERİLMEKTEDİR. BU BELGE DAHİLİNDE, ÖNCEDEN YAPILMIŞ BEYANIN YASAKLANMASIYLA YA DA FARKLI BİR ŞEKİLDE, HERHANGİ BİR FİKRİ MÜLKİYET HAKKINA İLİŞKİN OLARAK AÇIK YA DA ZIMNİ HİÇBİR İMTİYAZ VERİLMEMEKTEDİR. INTEL, BU TÜR ÜRÜNLER İÇİN INTEL SATIŞ KOŞULLARINDA BELİRTİLENLER DIŞINDA HİÇBİR BİR YÜKÜMLÜLÜK ALTINA GİRMEZ VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, SATILABİLİRLİK VEYA HERHANGİ BİR PATENTİN, TELİF HAKKININ VEYA DİĞER FİKRİ MÜLKİYET HAKLARININ İHLAL EDİLMEMESİNE DAİR SORUMLULUK VE GARANTİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE, INTEL ÜRÜNLERİNİN SATIŞI VE/VEYA KULLANIMI İLE İLGİLİ AÇIK VEYA DOLAYLI HER TÜR GARANTİYİ REDDEDER.

"Görev Açısından Kritik Uygulama" Intel Ürününün arızasının doğrudan veya dolaylı olarak kişisel yaralanma veya ölümle sonuçlanabileceği tüm uygulamaları ifade eder. INTEL ÜRÜNLERİNİ BU TÜR GÖREV AÇISINDAN KRİTİK BİR UYGULAMA İÇİN SATIN ALIR VEYA KULLANIRSANIZ INTEL VE BAĞLI KURULUŞLARI, ALT YÜKLENİCİLERİ VE YAN KURULUŞLARI, AYRICA HER BİRİNİN YÖNETİCİLERİ, GÖREVLİLERİ VE ÇALIŞANLARI, INTEL’İN VEYA ALT YÜKLENİCİSİNİN INTEL ÜRÜNÜNÜN YA DA PARÇALARINDAN HERHANGİ BİRİNİN TASARIMI, ÜRETİMİ VEYA İLGİLİ UYARILARI KONUSUNDA İHMALKAR OLMASINA YA DA OLMAMASINA BAKILMAKSIZIN, DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK ÜRÜN SORUMLULUĞUNA İLİŞKİN HİÇBİR DAVADAN, SÖZ KONUSU GÖREV AÇISINDAN KRİTİK UYGULAMADAN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KAYNAKLANAN KİŞİSEL YARALANMA VEYA ÖLÜM HALİNDEN DOĞAN TÜM DAVA MASRAFLARINDAN, HASARLARDAN VE HARCAMALARDAN VE MAKUL AVUKAT ÜCRETLERİNDEN SORUMLU TUTULMAYACAKTIR.

Intel, herhangi bir zamanda, haber vermeksizin, teknik özelliklerde ve ürün açıklamalarında değişiklik yapabilir. Tasarımcılar "ayrılmış" veya "tanımlanmamış" ibaresiyle belirtilen herhangi bir özelliğin veya bilginin yokluğuna veya özelliklerine dayanarak karar vermemelidir. Intel, bunları ileride tanımlanmak üzere saklı tutar ve daha sonra yapılacak değişikliklerden kaynaklanacak çelişkilerden veya uyumsuzluklardan sorumlu tutulamaz. Buradaki bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bu bilgilere dayanarak nihai tasarım yapmayın.

Web Sitesinde veya Materyallerde açıklanan ürünler, ürünün yayınlanmış teknik özelliklerden farklı olmasına yol açan tasarım hataları veya yazım yanlışları içerebilir. Bugüne dek belirlenmiş yanlışlar istek üzerine temin edilebilir.

Ürünü sipariş etmeden önce teknik özeliklerin son halini edinmek için ülkenizdeki Intel satış bürosuna veya distribütörünüze başvurun.

Sipariş numarası olan ve bu belgede anılan belgelerin kopyalarını ya da diğer Intel yayınlarını temin etmek için 1-800-548-4725 numaralı telefonu arayabilir veya şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://www.intel.com/design/literature.htm

Intel® işlemci numaraları, performans ölçütü değildir. İşlemci numaraları, işlemci aileleri arasındaki farklılıkları değil, her işlemci ailesi içindeki farklı özellikleri gösterir. Şuraya git: Ek bilgi için Intel® İşlemci Numaraları Hakkında Bilgi Alın.

Intel ve Xeon, ABD ve/veya diğer ülkelerde Intel Corporation'ın ticari markalarıdır. *Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.

Telif Hakkı © 2013 Intel Corporation. Tüm hakları saklıdır.