• <Daha Fazlası Intel.com'da

Ultrabook™ Küçük İşletmelerin Performansını Arttıracak

Ultra hızlı. Ultra şık. Ultrabook™ Intel® Küçük İşletme Avantajı ile buluştu.

Ultrabook 360 Derece Animasyon

Eksiksiz bilgisayar işlevi ve entegre BT desteği şimdi yepyeni ve incecik bir cihazla karşınızda

Intel® Küçük İşletme Avantajı ile buluşan Ultrabook™, sınırlı BT kaynaklarına sahip işletmeler için tasarlandı.

Intel® Küçük İşletme Avantajı teknolojisine sahip 3. nesil Intel® Core™ işlemciyle güç kazanın; güvenlik yazılımınızı aralıksız izleyen, şirket verilerinizi otomatik olarak yedekleyen; siz ve çalışanlarınız için uygun bir zamanda rutin bakım görevlerini yöneten entegre BT desteği ve güvenlik özelliklerinin keyfini çıkarın. 

21 milimetreden daha ince, ultra hızlı, ultra şık Ultrabook™ uyku modundan ışık hızında çıkar ve pili saatlerce gider—mobil kurumsal işgücünüz için daha ne isteyebilirsiniz? Daha fazla bilgi için kurumsal Ultrabook cihazı üzerinde 360 derecelik interaktif bir tura çıkın. 


Windows* 8 ile en iyi şekilde çalışan ultra çok amaçlı cihazlar

Teknoloji

  • Intel® Küçük İşletme Avantajı ile Entegre BT Desteği1
  • Gücünü Intel'den alan ince yeni cihazlarla dokunma teknolojisi.
  • Intel® teknolojisine sahip bir cihazı tercih ederek en iyi Windows 8* deneyimini yaşayın.
Ultrabook™, Küçük İşletmelerin Yüzünü Güldürecek

Özgürlük

  • Daha fazla yere daha kolay erişim için ince ve hafif
  • Intel® Anti-Theft Teknolojisi2 ile cihazınızı her yerden kilitleyin


Güvenlik

  • İhtiyaç duyduğunuzda performans için Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi3
  • Hızlı bağlantılar ve güncellemeler için Intel® Smart Connect Teknolojisi4

Şimdi satın alın

ASUS ZENBOOK* UX21A

Ultra hafif eğlence için şık bir incelik


Teknolojinin ve modanın standartlarını yeniden yazan ZENBOOK Prime, kapağında Zen düşüncesinin sınırsız doğasını yansıtan titizlikle kabartılmış eş merkezli daireler barındırır; tasarımın tamamı ise güzellik ile hızı buluşturan, iş ile eğlenceyi dengeleyen bütünsel bir yaklaşım sunmak için optimize edilmiştir.

Şimdi satın alın>

Şimdi satın alın

ASUS ZENBOOK* UX31E

2 saniyelik açılma ve 2 haftaya kadar bekleme süreleriyle ASUS Super Hybrid Engine* II

Anında açılan benzersiz ASUS Super Hybrid Engine II (Süper Melez Motor) teknolojisi, dizüstü bilgisayarınızın uyku modundan 2 saniyede çıkmasını sağlar; dosyalarınız açıkken ve beklemedeki verileriniz bellekte güvenle saklanırken 2 haftaya kadar bekleme sürelerini mümkün kılar. Ayrıca, pilinizin şarjı %5'e düştüğünde otomatik veri yedekleme özelliği çalışmalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olur. 

Şimdi satın alın>

Şimdi satın alın

İkisi Bir Arada Dell XPS* 12 Ultrabook™

İş hayatının zincirlerini kırın; oyuna katılın

XPS 12 Ultrabook™ cihazınızı, zahmetsizce döndürüp katlayarak tablete dönüştürün. Verimlilik ve eğlence. Bilgisayar deneyiminin iki yüzü, parmaklarınızın ucunda. Tablet modunda favori bloglarınızda gezinin; Ultrabook™ modunda e-postalarınızı yanıtlayıp sunumlar hazırlayın. Nasıl olsa, XPS 12 hayatınızda.

Şimdi satın alın>

Şimdi satın alın

HP ENVY* Ultrabook™ 4

Ultrabook™ ile yapamayacağınız hiç bir şey yok

İnce, hafif ve ultra hızlı HP ENVY, Beats Audio* özelliğine sahip tek geniş ekranlı Ultrabook™. 8,2 saate kadar süren pili ve yumuşak dokulu tabanıyla, çantanıza atıp çıkmanız için ideal. HP ENVY. Her şeye verecek bir cevabı var.

Şimdi satın alın>

Şimdi satın alın

Lenovo ThinkPad Twist* S230u

Çevrilir. Bükülür. Katlanır. Döner.

Yazı yazmak istediğinizde çevirin ve bir dizüstüne sahip olun, hareket halindeyken bir tablete dönüştürün, sunum sırasında ise bir stand elde edin. Bir şeylere göz atacaksanız, arkaya doğru büküp dik konuma getirin; her şeyi yakından inceleyin.

Şimdi satın alın>

Şimdi satın alın

Lenovo ThinkPad* T430u

Bir Yanda Mobilite. Bir Yanda Performans. İmza ThinkPad.

T Serisi'nin efsanevi verimliliği, Ultrabook™ cihazının ince ve hafif çevikliğini kazandı—inanılmaz derecede mobil bir pakette kurumsal düzeyde performans, özenle eklenmiş güçlü ekstra özelliklerle zenginleşti.

Şimdi satın alın>

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® Küçük Ölçekli İşletme Avantajı özelliğine sahip bir sistem ve uygun yapılandırma gerektirir. Özellikler bilgisayar üreticinizin gerçekleştireceği kurulum ve yapılandırmaya bağlı olarak kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için sistem üreticinize başvurun.

2. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

3. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel Turbo Boost Teknolojisi ve Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0 yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bilgisayar üreticinizle görüşün. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

4. Belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımları ve BIOS güncellemesi ile Intel® Solid State Sürücü gerektirir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine başvurun.