• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Hizmet Sağlayıcı Çözümleri: Intel Her Yerde TV'ye Güç Verir

İnsanlar televizyonu sever. İster spor, ister dram ya da sitcom olsun hepimizin çok severek izlediği programlar vardır—eğlenmek için harika bir yol!  Set üstü kutularınızı, video ağ geçitlerinizi ve TV izleme cihazlarınızı daha akıllı özelliklerle donatarak bu deneyiminizi bir üst düzeye taşıyoruz.  Artık daha akıllılar, daha çok şey yapabilirler.  Dünya genelindeki hizmet sağlayıcılar, baştan sona yepyeni bir TV deneyimi yaratmak için Intel® teknolojisini kullanıyor.

Hizmet Sağlayıcı Çözümleri: Intel Her Yerde TV'ye Güç Verir

Set üstü kutular

Intel teknolojisine sahip set üstü kutunuzun gücü ve performansı, televizyon izleme deneyimini bir üst düzeye taşıyabilir.  Intel® Atom™ işlemci tabanlı medya işlemcileri 3D kullanıcı arayüzlerini, video konferansını, konsol düzeyinde oyunları ve daha fazlasını destekleme gücüne sahiptir—böylece hizmet sağlayıcıların yeni gelir getiren hizmetler sunmasına ve tüketicilere çok istedikleri özellikleri sağlamasına olanak tanır.

Ağ geçitleri

Hizmet sağlayıcılar, ev ağ geçitlerinin ortaya çıkmasıyla evde çözüm sunma yollarını yeniliyor.  Bu cihazlar, set üstü kutu, Wi-Fi erişim noktası, kablolu modem ve telefon bazlı istasyon özelliklerinin tümünü destekleyebilir.

Intel® Mimarisinde Televizyon

Günümüzde televizyon izlemek için başka cihazlar da kullanıyoruz.  Ultrabook™ ve hepsi bir arada bilgisayarlar televizyon izlemek için mükemmel cihazlar arasında.  Bu nedenle hizmet sağlayıcılar, müşterilerini dinliyor ve istedikleri zaman istedikleri cihazda abonelikle mükemmel TV içeriklerine erişim hizmeti sunmaya başlıyor.