• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel® teknolojisine sahip Etisalat E-20* Akıllı Telefon

Etisalat E-20, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da Intel® Teknolojisi'ne sahip ilk akıllı telefondur. İnternette hızlı gezinme, etkileyici multimedya özellikleri ve harika Android* uygulamaları sunan Etisalat E-20 uygun maliyetli bir telefonda yüksek performansın keyfini yaşamanızı sağlar.

Artık Mısır'da satışta.

Etisalat E-20*

Yüksek performans

Intel® Hyper Threading Teknolojisine sahip bir Intel® Atom™ Z2420 işlemcinin sunduğu gelişmiş çoklu görev yürütme özelliği sayesinde 1.2 GHz hıza ulaşın; 21 Mbps HSDPA+, RxDiv ve dört frekans bantlı 3G ile yüksek performansın keyfini çıkarın.

En iyi akıllı telefon kamerası

5 megapiksel akıllı telefon kamerasıyla yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek çocuk oyuncağı. Seri çekim modunda saniyede 7 fotoğraf çekebilir ve en iyi kareleri yakalayabilirsiniz.

HD eğlence

Daha iyi grafikler, 1080p kodlama ve 1080 p kod çözme özelliğiyle sağlanan kendi yüksek kaliteli kişisel sinemanızda kusursuz ve hızlı oyun ve video deneyiminin keyfini çıkarın.

McAfee Güvenliği (isteğe bağlı)

McAfee anti virüs ve hırsızlık önleme yazılımı için isteğe bağlı bir lisans mevcuttur ve gerektiğinde ek koruma, veri yedekleme ve geri yükleme özellikleri sunar.1

Intel Teknolojisine Sahip En Yeni Akıllı Telefonları Bulun

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Cihaz paketi son kullanıcının ücretsiz, 1 veya 2 yıllık sınırlı Lisans dönemini nasıl etkinleştirebileceğine ilişkin bilgiler içerir.