• <Daha Fazlası Intel.com'da

Intel Inside® Özellikli Akıllı Telefonlar

Bilgi işlem teknolojisinde devrim yaratan Intel şimdi de akıllı telefonların gücüne güç katıyor

Gücünü Intel teknolojisinden alan akıllı telefonlar

Dünyanın en hızlı bilgisayarlarından bazılarına güç veren olağanüstü teknoloji artık akıllı telefon deneyimini de daha ileriye taşıyor. İster parkta oturup bir HD video izleyin, ister uçağınızın kalkmasını beklerken oyun oynayın; Intel Inside® özellikli akıllı telefonlar her yerde harikalar yaratmanızı mümkün kılar.

Intel Inside® Özellikli bir Akıllı Telefonun Avantajları

Yıldırım Hızında İşlemci

Yıldırım hızında işlemci

Artık akıllı telefonunuz hızınıza yetişebiliyor. Bu akıllı telefonların sahip olduğu gelişmiş Intel® işlemci ile, Web'de hızlı gezinme, süper hızlı uygulamalar ve kolay çoklu görev yürütme özellikleri sayesinde sevdiğiniz şeyleri yapmak artık çok daha kolay.

Çarpıcı 8MP Kamera

Çarpıcı 8MP kamera1

Artık istediğiniz kadar fotoğrafı, istediğiniz kadar hızlı bir şekilde çekmeniz mümkün—tam olarak saniyede 10 fotoğraf çekebilirsiniz. Gelişmiş HD kamera, ayrıca 1080p çözünürlükte çarpıcı görüntüler ve her koşulda yüksek video kalitesi sağlar. Gelişmiş görüntüleme yazılımı, yüzleri daha doğru tanır, deklanşör gecikmesini sıfıra indirir, düşük ışığı iyileştirir ve yüksek dinamik çözünürlük özellikleri sağlar.

Canlı HD Video

Canlı HD video1

Akıllı telefonunuz, 1080p çözünürlüğüyle tüm eğlence ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılıyor. Süper HD kalitesinde video oluşturmak ve paylaşmak çok kolay. Video oynatma özelliği o kadar kusursuz ki akıllı telefonunuz artık adeta cebinizde taşıdığınız kişisel bir sinema.

Dudak Uçuklatan Grafikler

Dudak uçuklatan grafikler

Intel Inside® özellikli akıllı telefonunuzun dudak uçuklatan grafiklerinin sizi alıp götürmesine izin verin. İnanılmaz derecede canlı oyun ve video görsellerinden gözünüzü alamayacaksınız. Intel Inside® özellikli akıllı telefonlar, zengin ve etkileyici çevrimiçi deneyim için 3D video özelliği de sağlar.

Güçlü telefon, güçlü işletim sistemiyle buluşuyor

Güçlü telefon, güçlü işletim sistemiyle buluşuyor

Intel Inside® özellikli akıllı telefonlar, Android* işletim sisteminde de çalışır, böylece Android Market'ten indirilebilen yüzbinlerce uygulamaya da erişebilirsiniz.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Özellik yalnızca seçkin akıllı telefonlarda mevcuttur. Daha fazla ayrıntı için üreticinize başvurun.