• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel® teknolojisine sahip Safaricom Yolo* Akıllı Telefon

Yolo* akıllı telefon ilk kullanıcılar ve maliyetin bilincinde olan kullanıcılar için uygun bir fiyata önemli bir performans sunar. Intel® Atom™ işlemci, kullanıcıların anında fotoğraf ve video çekmesine ve eksiksiz bir eğlence deneyimi yaşamasına olanak tanıyan gelişmiş çoklu görev yürütme özelliklerine sahiptir.

Safaricom Yolo

Yüksek performanslı işlemci

Intel® Atom™ Z2420 işlemci ve gelişmiş çoklu görev yürütme özelliğiyle 1.2 GHz hıza ulaşabilen Intel® Hyper-Threading Teknolojisi sayesinde kusursuz ve hızlı performansın keyfini çıkarın.

Anılarınızı anında biriktirin

1080p HD videolar çekin ve paylaşın ya da 5 megapiksel kalitede saniyede 7 fotoğraf çekin—seri çekim modundayken gürültü azaltma ve dijital video stabilizasyonu özellikleri de vardır.

Eğlence

Yüksek kaliteli grafik motoru ve 3.5 inç dokunmatik ekranla FM radyo, etkileyici oyunlar ve zengin İnternet deneyiminin keyfini çıkarın.

Gönül rahatlığı

Bu telefon, McAfee Mobile Security* yazılımıyla kullanıldığında tüketicilere ek koruma, veri yedeklemesi ve gerektiğinde geri yükleme özellikleri sunar.1

Intel Teknolojisine Sahip En Yeni Akıllı Telefonları Bulun

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Cihaz paketi son kullanıcının ücretsiz, 1 veya 2 yıllık sınırlı Lisans dönemini nasıl etkinleştirebileceğine ilişkin bilgiler içerir.