İkisi Bir Arada Ultrabook™, tercih ettiğiniz cihaz

Intel'e özgü performansa sahip İkisi Bir Arada Ultrabook™ hem tabletten hem de dizüstü bilgisayardan daha fazlasıdır—ikisi tek bir cihazda.

Ultrabook™ farkını deneyimlemek için videoları oynatın.
Ultrabook™: İstediğiniz tablet,
ve istediğiniz dizüstü bilgisayar.

İkisi Bir Arada Ultrabook™ bu kadar yenilik sunarken neden eski bilgisayarınızla yetinesiniz ki? Dönüştürün, dokunun, uyku modundan ışık hızında çıkarın. Işık hızında performans ile çoklu görev yürütün, dosyalara anında erişin, gün boyu kullanın...ve entegre güvenlik özellikleriyle içiniz rahat etsin.


İstediğiniz zaman tablet, istediğiniz
zaman dizüstü bilgisayar.

Tablet mi dizüstü mü? Kararsız mısınız? İkisi bir arada desek? İkisi Bir Arada Ultrabook™ ile Intel'e özgü performans ve çok yönlülük elde edin: Tabletin taşınabilirliği ile dizüstü bilgisayarın gücü bir arada. İşlerden uzaklaşıp oyuna başlamak için cihazınızın ekranını ayırın, katlayın ya da kaydırın; bu kadar basit.


En gelişmiş fotoğraf ve video düzenleme yazılımlarının tam versiyonlarını çalıştırın, görevleri yerine getirmenize yardımcı olan popüler programları kullanın, en sevdiğiniz medya uygulamalarının keyfini çıkarın, MP3 cihazlarınızı ve oyun listelerinizi senkronize edin. Ultrabook™, ayrıca mevcut Windows* tabanlı uygulamalar ve sayısız çevre birimiyle de tam olarak uyumludur.

Ultrabook™ heyecanını hissedin.

Dokunmatik ekranlı Ultrabook1, çarpıcı grafiklerinin yanı sıra mükemmel dokunmatik hassasiyetiyle en üstün kontrol özellikleri sunar. 2'si 1 arada bir cihazın çok sayıdaki giriş seçenekleriyle çalışmanız gerektiğinde klavye kullanabilir oyun oynamak istediğinizde dokunabilirsiniz. Tam performanslı bilgisayarınızı tablet moduna dönüştürdüğünüzde oyun oynayabilir, film izleyebilir ve aklınıza gelen daha birçok şeyi yapabilirsiniz.

Ultrabook™ gücünü
hissedin.

Ultrabook™, Intel'e özgü performans sunan Intel® Core™ işlemci3 ile size ayak uydurur.


Böylece kusursuz film, fotoğraf ve oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi'nin sağladığı hız artışını hissedin.4 Tüm istediklerinizi yapabilmeniz için Windows* 8 ile uyumluluk, performans, esneklik ve daha fazlası sizin olsun. Ultrabook™ ile işler kendiliğinden yürür.

İçi kıpır kıpır; siz hazırsanız, o ultra hazır.

Beklemeye artık son—Ultrabook™ ile en çok kullandığınız dosyalara ve uygulamalara daha hızlı erişin.5 Ultrabook™ cihazınız derin uykusundan çıktığında, 3 saniyeden kısa sürede bekleme modundan çıkar2,6, böylece göz açıp kapayıncaya kadar hazırdır.

Kesinlikle taviz vermeyen cihaz.

Artık güzellik için performanstan, hafiflikten ve pilden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. En iyi özellikleri bir arada sunan şık bir Ultrabook™ ile istediğiniz şeyi istediğiniz yerde yapabilirsiniz; üstelik uygulama desteği, çoklu giriş seçenekleri ve çoklu görev yürütme özelliklerine de sahip olabilirsiniz. Çünkü performansı da görünüşü kadar harika olan bir bilgisayara ihtiyacınız var.

Entegre güvenlik özellikleri.7

Daha güvenli bir bilgisayar deneyiminin gönül rahatlığını hissedin.Ultrabook™ cihazınız, sisteminizi içiniz rahat bir şekilde başlatmanızı sağlar ve işlerinizi yavaşlatmadan bilgilerinizi daha güvende tutmanız için daha hızlı veri şifreleme sunar.7


Intel Güvenlik Teknolojileri

Yasal Uyarılar

1 Ultrabook™ ürünleri farklı modellerde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkede sunulmayabilir. Ultrabook™ üreticinize danışın.

2 Intel® Rapid Start Teknolojisi, belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımları ve BIOS güncellemesi ile Intel® Solid-State Sürücü (SSD) gerektirir. Aldığınız sonuçlar sistem yapılandırmasına göre değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinizle görüşün.

3 Entegre görsel teknoloji özellikleri, tüm bilgisayarlarda bulunmaz ve optimize yazılım gerektirebilir. Sistem üreticinize danışın. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/go/biv sayfasına bakın.

4 Intel® Turbo Boost Teknolojisi'ne sahip bir sistem gerektirir. Intel Turbo Boost Teknolojisi ve Intel Turbo Boost 2.0 Teknolojisi, yalnızca belirli Intel® işlemcilerde bulunur. Bilgisayar üreticinize danışın. Donanıma, yazılıma ve genel sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/go/turbo sayfasına bakın.

5 Intel® Smart Response Teknolojisi, Intel® Core™ işlemci, Intel® yonga seti, Intel® Rapid Storage Teknolojisi yazılımı 12.5 veya sonraki sürümü ve en az 16 GB kapasiteli ve SATA-IO hibrit bilgi özelliğini destekleyen solid state hibrit sürücü gerektirir. Aldığınız sonuçlar sistem yapılandırmasına göre değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinizle görüşün.

6 Sonuçlar şirket içi Intel® analizlerine dayalıdır ve sadece bilgi amaçlıdır. Sistemin donanım ya da yazılım tasarımında ya da yapılandırılmasındaki herhangi bir farklılık gerçekleşen performansı etkileyebilir.

7 Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz.Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş sabit yazılım ve/veya yazılım gerektirir.Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve/veya yazılım tedarikçinize danışın.