Intel® İşlemcili Tabletler

Sizin kadar hızlı hareket eden bir tablet

Daha fazla bilgi edinin >

Acer Iconia* A1-830

ASUS MeMO Pad ME176CX

Casper T8

Dell Venue 7

Grundig GTB 1030

Hometech Elitetab 7

Lenovo Yoga 2 Pro

Polypad i7 Pro

Reeder A7iQ

Toshiba Encore

Intel® Hyper-Threading Teknolojisi'ne sahip bir sistem gerektirir. Bilgisayar üreticinize danışın. Performans, kullandığınız özel donanıma ve yazılıma bağlı olarak değişecektir. Tüm Intel® işlemcilerde bulunmaz. Intel® HT Teknolojisi’ni destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere, daha fazla bilgi edinmek için http://www.intel.com.tr/go/ht sayfasını ziyaret edin.

2 Intel® Turbo Boost Teknolojisine sahip bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi, yalnızca belirli Intel® işlemcilerde bulunur. Bilgisayar üreticinize danışın. Donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/go/turbo sayfasına bakın.

3 Entegre görsel teknoloji özellikleri, tüm bilgisayarlarda bulunmaz ve optimize yazılım gerektirebilir. Sistem üreticinize başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/go/biv. sayfasına bakın.

Intel® Advanced Encryption Standard-New Instructions (Intel® AES-NI), AES-NI özellikli işlemciye sahip bir bilgisayar ve komut dizisinin doğru sırada işlenmesi için Intel® dışında bir üreticinin sağladığı yazılımlar gerektirir. AES-NI belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Özelliğin bulunup bulunmadığını öğrenmek için sistem üreticinize başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/advanced-encryption-standard--aes-/data-protection-aes-generaltechnology.html sayfasını ziyaret edin.

Başa dön