Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Intel® Atom™ İşlemcili Işık Hızında Tabletler Olağanüstü Pil Ömrüne Sahiptir

Intel® Atom™ İşlemcili bir Android* ya da Windows* 8 Tablet seçin

Yapmak istediğiniz her şeyi—arkadaşlarınızı takip etmekten, HD film izlemeye veya oyun oynamaya her şeyi—Intel® Atom™ işlemcili bir tablet ile çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Hem hafif hem güçlü, seyahat için birebir

Intel® Atom™ işlemcili ince ve hafif bir Android* ya da Windows* 8 tablet ile İnternette hızlı gezinebilir, HD filmler izleyebilir ve süper hızlı uygulamalar arasında kolaylıkla gezinebilirsiniz. Zengin ve anında erişilebilir deneyimi gittiğiniz her yere yanınızda götürün.

Sıradışı pil ömrü

Intel® Atom™ işlemcili bu tabletlerin gücü hızınıza ayak uydurmak üzere optimize edilmiştir. Hareket halindeyken pilinizin biteceğinden endişelenmeden müzik dinleyin, film izleyin ve oyun oynayın.

Zengin medya deneyimi

Süper kaliteli videolar oluşturun ve bunları kusursuz ve kesintisiz bir şekilde izleyin. Mükemmel 3D gerçekliği ve harika hızda performans sunan tam entegre grafik motoruyla oyuna hemen başlayın. Entegre 8 MP kamerasıyla fotoğraflar çekin. Mükemmel HD kalitesiyle daha zengin ve daha güçlü medya deneyimleri yaşayın.

İki Seçeneğiniz Var: Windows* 8 ya da Android*

Üçüncü taraf uygulamaları için uyumluluk ve esneklik ile gerektiğinde cihazı dönüştürme özelliğiyle birlikte Windows* 8 deneyimini en iyi şekilde yaşayın. Ya da en sevdiğiniz uygulamaları cihazlarınız arasında senkronize etmek için bir Android* tablet seçin. Windows 8 ya da Android—tercih sizin.

Size uygun tableti bulun


Tablet satın alın

2'si 1 Arada

İstediğiniz zaman tablet, istediğiniz zaman laptop.

Daha fazla bilgi edinin

Taviz vermez

Artık seçim yapmak zorunda değilsiniz. Mükemmel bir cihazla çalışın ve eğlenin.

Eksiksiz performans

Intel'e özgü performans, olağanüstü pil ömrü, laptopun gücü ve tabletin özgürlüğünü elde edin.

Gerçek mobilite

Hareket halindeyken müzik dinleyin, video izleyin, oyun oynayın ve üretken olun. Intel® işlemcili 2'si 1 arada sizi bekliyor.

Intel® Ürün Arama Aracı


Standart tablet ile performans tableti arasındaki fark nedir? Anlamanıza yardımcı olması için Intel® Ürün Arama Aracını kullanın.

Intel® teknolojisine sahip bir tablet bulun

İlgili Videolar