Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Intel'e Özgü Performans ile Yaratın, Eğlenin ve İlham Alın

Artık Intel® Core™ işlemcili bir Windows* 8 tablette

4. Nesil Intel® Core™ işlemci ile farklı deneyimlere yelken açın

Canlı görseller ve kusuzluk uyumluluk ile Windows* 8 deneyiminizden en iyi şekilde faydalanın. Tüm programlarınız, uygulamalarınız ve cihazlarınız birlikte kolaylıkla çalışır. Ayrıca, entregre güvenlik özellikleri kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

Her şey kendiliğinden ve kusursuzca işler

Yalnızca Intel® işlemcili bir Windows* 8 tablet, tüm özellikleri ve işlevselliğyle geleneksel bilgisayar yazılımlarını destekler. Ek yazılım ya da donanım satın almanıza gerek kalmaz. Bilgiyi yanınızda taşırken zaman kazanırsınız—Intel® Core™ işlemcili tabletlerdeki Thunderbolt™ teknolojisi cihazlarınız arasında ışık hızında veri aktarımına imkan tanır.

Intel'e özgü performans

Intel® Core™ işlemcilere sahip tabletler, Intel'e yakışan performansı sunar. Intel® Rapid Start Teknolojisi ile saniyeler içinde uçuşa hazırsınız. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi ile ihtiyacınız olduğunda ekstra hız artışı elde edin.1 Intel® Hyper-Threading Teknolojisi ile uygulamalar arasında kolaylıkla geçiş yapın. Intel® tabanlı tabletler ile hareket halindeyken çoklu görev yürütebilirsiniz.2

Güçlü performans ve canlı görseller 

Entegre görsel iyileştirmeler3 ile tabletinizde kusursuz ve çarpıcı bir tablet deneyi sizi bekliyor. Iris™ Grafikleri ile göz alıcı bir maceraya hazır olun—üstelik ek grafik kartı gerektirmez. 3D oyunlardan HD filmlere her türlü eğlencenin keyfini çıkarın. Anında fotoğraf çekin ve paylaşın. Fotoğrafları, eğlenceli videoları ve web sitelerini kablosuz olarak internetten aktarın.

Size uygun tableti bulun


Tablet satın alın

2'si 1 Arada

İstediğiniz zaman tablet, istediğiniz zaman laptop.

Daha fazla bilgi edinin

Taviz vermez

Artık seçim yapmak zorunda değilsiniz. Mükemmel bir cihazla çalışın ve eğlenin.

Eksiksiz performans

Intel'e özgü performans, olağanüstü pil ömrü, laptopun gücü ve tabletin özgürlüğünü elde edin.

Gerçek mobilite

Hareket halindeyken müzik dinleyin, video izleyin, oyun oynayın ve üretken olun. Intel® işlemcili 2'si 1 arada sizi bekliyor.

Intel® Ürün Arama Aracı


Standart tablet ile performans tableti arasındaki fark nedir? Anlamanıza yardımcı olması için Intel® Ürün Arama Aracını kullanın.

Intel® teknolojisine sahip bir tablet bulun

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

2

Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.

3

Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.