• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel'e Özgü Performans ile Yaratın, Eğlenin ve İlham Alın

Artık Intel® Core™ işlemcili bir Windows* 8 tablette

4. Nesil Intel® Core™ işlemci ile farklı deneyimlere yelken açın

Canlı görseller ve kusuzluk uyumluluk ile Windows* 8 deneyiminizden en iyi şekilde faydalanın. Tüm programlarınız, uygulamalarınız ve cihazlarınız birlikte kolaylıkla çalışır. Ayrıca, entregre güvenlik özellikleri kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

Her şey kendiliğinden ve kusursuzca işler

Her şey kendiliğinden ve kusursuzca işler

Yalnızca Intel® işlemcili bir Windows* 8 tablet, tüm özellikleri ve işlevselliğyle geleneksel bilgisayar yazılımlarını destekler. Ek yazılım ya da donanım satın almanıza gerek kalmaz. Bilgiyi yanınızda taşırken zaman kazanırsınız—Intel Core işlemcili tabletlerdeki Thunderbolt™ teknolojisi cihazlarınız arasında ışık hızında veri aktarımı sunar.

Mükemmel performans

Intel'e özgü performans

Intel Core işlemcilere sahip tabletler, Intel'e özgü performans sunar. Intel® Rapid Start Teknolojisi ile saniyeler içinde uçuşa hazırsınız. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi ile ihtiyacınız olduğunda ekstra hız artışı elde edin.1 Intel® Hyper-Threading Teknolojisi ile uygulamalar arasında kolaylıkla geçiş yapın. Intel tabanlı tabletler ile hareket halindeyken çoklu görev yürütebilirsiniz.2

Çarpıcı görseller

Güçlü performans ve canlı görseller     

Entegre görsel iyileştirmeler3 ile tabletinizde kusursuz ve çarpıcı bir tablet deneyi sizi bekliyor. Iris™ Graphics ile göz alıcı bir maceraya hazır olun—üstelik ek grafik kartı gerektirmez. 3D oyunlardan HD filmlere her türlü eğlencenin keyfini çıkarın. Anında fotoğraf çekin ve paylaşın. Fotoğrafları, eğlenceli videoları ve web sitelerini kablosuz olarak internetten aktarın.

Intel® Core™ İşlemcili Tabletler

2'si 1 Arada Ultrabook™: İstediğiniz Zaman Tablet, İstediğiniz Zaman Dizüstü Bilgisayar

  • Taviz vermez

    Artık seçim yapmak zorunda değilsiniz. Mükemmel bir cihazla çalışın e eğlenin.

  • Eksiksiz performans

    Intel'e özgü performans, olağanüstü pil süresi, dizüstü bilgisayarın gücü ve tabletin özgürlüğünü elde edin.

  • Gerçek mobilite

    Hareket halindeyken dinleyin, izleyin, oynayın ve üretken olun. Intel® teknolojisine sahip 2'si 1 arada sizi bekliyor.

  • Daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

2. Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.

3. Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.