• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Android* tabletler için Intel'e özgü güç.

Gittiğiniz her yerde müzik dinlemeniz, film izlemeniz, oyun oynamanız ve verimli çalışmanız için Android* tabletlerde Intel'e özgü performans elde edin.

Güçlü bir Intel® işlemci, tabletinizde ihtiyacınız olan performans, çeviklik ve hızı sunar. 64-bit işlem, entegre güvenlik1 ve olağanüstü pil ömrüyle güvenebileceğiniz bir tablet performansına sahip olun. Yalnızca Intel ile. Look Inside.™

Tüm içerikleriniz

Tüm içerikleriniz

Intel® işlemcilere entegre gelişmiş çoklu görev yürütme teknolojisiyle en sevdiğiniz blogtan e-kitabınıza ya da çevrimiçi derginize kolaylıkla geçebilirsiniz. Yapmak istediğiniz her şeye anında erişebilirsiniz.

HD kalitede izleyin, fotoğraf ve video çekin

HD kalitede izleyin, fotoğraf ve video çekin

Intel® işlemcili ince ve hafif tabletiniz ile 1080p HD filmler izlemenin keyfini çıkarabilir ve entegre kamerasıyla yüksek kaliteli videolar ve fotoğraflar çekebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle anında iletişim kurmanızı sağlayan görüntülü sohbet ile sevdiklerinizle daha yakın olabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.