Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Android* Tabletler için Intel® Gücü

Gittiğiniz her yerde müzik dinlemeniz, film izlemeniz, oyun oynamanız ve verimli çalışmanız için Android* tabletlerde Intel'e özgü performans elde edin.

Güçlü bir Intel® işlemci, tabletinizde ihtiyacınız olan performans, çeviklik ve hızı sunar. 64-bit işlem, entegre güvenlik1 ve olağanüstü pil ömrüyle güvenebileceğiniz bir tablet performansına sahip olun. Yalnızca Intel ile mümkün. Look Inside.™

Tüm içerikleriniz

Intel® işlemcilere entegre gelişmiş çoklu görev yürütme teknolojisiyle en sevdiğiniz blogdan e-kitabınıza ya da çevrimiçi derginize kolaylıkla geçebilirsiniz. Yapmak istediğiniz her şeye anında erişebilirsiniz.

HD izleyin, fotoğraf ve video çekin

Intel® işlemcili ince ve hafif tabletiniz ile 1080p HD filmler izlemenin keyfini çıkarabilir ve entegre kamerasıyla yüksek kaliteli videolar ve fotoğraflar çekebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle anında iletişim kurmanızı sağlayan görüntülü sohbet ile sevdiklerinizle daha yakın olabilirsiniz.

Size uygun tableti bulun


Tablet satın alın

Intel® Ürün Arama Aracı


Standart tablet ile performans tableti arasındaki fark nedir? Anlamanıza yardımcı olması için Intel® Ürün Arama Aracını kullanın.

Intel® teknolojisine sahip bir tablet bulun

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.